Aktywny wypoczynek dla pasjonatów przygód
odżywki na przyrost masy mięśniowej

Piękna wyćwiczona sylwetka to cel niejednego zapalonego sportowca. Intensywny i regularny wysiłek fizyczny na siłowni małymi kroczkami przybliża do takich osiągnięć

Naturalnie, by efekt był wspaniały jedynie ćwiczenia nie starczą. Pomocne są również odpowiednie suplementy, które nie jedynie pozwolą rozbudować masę mięśniową, ale także dopełniają braki głównie białka i różnych minerałów straconych w czasie silnych ćwiczeń.
Biegacze
Admin: Leo-setä
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejszy w sporcie jest komfort

Przygotowane teraz na rynku obuwie czy akcesoria dla osób uprawiających sport są niesamowicie różnorodne. W gąszczu propozycji łatwo można znaleźć również rozwiązania, co są przeznaczone dla amatorów.
mata do jogi
Admin: Meteor
Na podstawie: Sport-Shop.pl

Jak przystosować się do uprawiania aktywności fizycznej? Najlepsze porady znajdują się w niniejszym tekście.

Moda na zdrowy styl życia staje się coraz popularniejsza, co dostrzec można na ulicach oraz w klubach fitness. Na różnego rodzaju spotkaniach aż roi się od uczestników, a w lasach i na polnych drogach dostrzec można wiele ludzi na rowerze, biegających albo spacerujących z kijkami.
człowiek podczas skoku ze spadochronem
Admin: U.S. Pacific Air Forces
Na podstawie: http://www.flickr.com

Troska o swoją formę jest bardzo istotną sprawą w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas prowadzi siedzący styl pracy

Wszyscy żyjemy dziś w dużym tempie. Jednak ten aspekt dotyczy głównie mieszkańców wielkich aglomeracji. Warszawa jest w naszym państwie miastem, gdzie tempo życia jest podobno spore.
Admin: Promaster

Traktat o roli kieszeni w życiu człowieka

Prawie każdy z chłopców jakich znam, wielką uwagę przywiązuje do tak niepozornej rzeczy jak kieszenie. Niby nic a jednak istotna rzecz dla niego. W końcu gdzieś trzeba ukryć i jakoś przenosić swoje największe skarby: sznureczki, guziki, kamyczki, papierki po zjedzonych cukierkach i wreszcie same cukierki. Dlatego też podstawową zasadą podczas wyboru bluzy a już zwłaszcza bluz chłopięcych to - im więcej kieszonek i im są większej wielkości tym lepiej. Idealnie jest gdy jednocześnie kieszeni jest dużo i są duże. Wówczas jest to wymarzona bluza chłopięca.
puma
Admin: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl

Piłki puma to niesamowita inwestycja

Gdy zakupujemy jakąś piłkę, to liczymy się z tym, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie sporych sił, w czasie jej kopania czy odbijania. Przez to pragniemy mieć pewność, że piłka którą zakupimy będzie robiona z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym będzie w stanie wręcz sporo wytrzymać.
sport
Admin: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które aktywności poza domem warto w dniu dzisiejszym praktykować?

Utrzymanie przez nas zdrowia w dobrym stanie niewątpliwie wymaga od nas znaczącej dawki ruchu. Okazuje się bowiem, że to aktywność ruchowa jest jednym z czynników, który w poważny sposób oddziałuje na naszą sprawność. Potwierdzają to także opinie medyczne, z których bezdyskusyjnie wynika, że dodatkowa dawka ruchu jest w stanie wartościowo wpłynąć na stan naszego zdrowia. Niestety, znacząca część naszego społeczeństwa prowadzi stosunkowo osiadły tryb życia, co nie jest odpowiednim zjawiskiem.
nike
Admin: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieg, to zdrowie

Gimnastyka, to oprócz właściwego jadłospisu, podstawa radowania się zdrowiem. Właściwie możemy stwierdzić, że każda pora jest trafna, by uprawiać jakiś typ sportu. Znana jest wszakże rozległa paleta najprzeróżniejszych dyscyplin, na jakie można się zdecydować. Niezależnie od tego na który gatunek sportu się zdecydowaliśmy, zawsze niezbędne jest zdobycie odpowiedniego sprzętu. Należy mieć na uwadze, że z całego oprzyrządowania ćwiczącego najistotniejszą funkcję spełnia obuwie sportowe.
NIKE
Admin: evoonia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odżywki które są przeznaczone dla ludzi bardzo intensywnie trenujących

Powszechnie popularne odżywki dla ludzi intensywnie trenujących sprzedawane będą w rozmaitych punktach. Wolno je odszukać w sklepach znajdujących się na siłowniach i w marketach sportowych otwieranych w dużych galeriach handlowych.
narty
Admin: boogy_man
Na podstawie: www.sxc.hu

Sporty zimowe? Z przyjemnością!

Czy zdecydowałeś się już na odpowiedni dla siebie sport zimowy? Warto pomyśleć o tym, aby w czasie chłodniejszej pory roku nie zapomnieć o dawce ruchu. Popcorn przed telewizorem? Taki tryb życia ma same wady – mięśnie tracą na sprężystości, zaś kondycja słabnie. Oto pomysły na zimową aktywność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.