Aktywny wypoczynek dla pasjonatów przygód
kulturyści
Admin: JD Lasica
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu warto zdecydować się na rower jako środek komunikacji w mieście? Czemu to najbardziej właściwe rozwiązanie?

Życie w dużym ośrodku miejskim nigdy nie było łatwe, a to przez hałas, ceny, trudności w poruszaniu się po mieście. Szczególnie to ostatnie doskwiera, gdy warto bardzo szybko przedostać się z jednego miejsce na drugie, ponieważ stanie w korkach to niestety normalka.
Piłka nożna
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Spróbuj dać własnemu dziecku szansę bycia zawodnikiem piłkarskim

Biologicznie jesteśmy zaprogramowani na aktywny styl funkcjonowania. Przeobrażenia jakie zachodzą w naszym ciele i umyśle dzięki regularnej aktywności ruchowej, są bardzo duże. Pożytków dla nastoletniego ciała i umysłu nie sposób przereklamować.
dbanie o sylwetkę
Admin: Giuseppe Milo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do triathlonu? Najbardziej istotne to dobrać odpowiedni plan treningowy

Wiosna już bardzo blisko, rozpoczyna się sezon, zatem nadszedł okres na planowanie odpowiedniego treningu. Co powiecie, ażeby w tym roku zrobić coś ambitniejszego, na przykład plan treningowy triathlon? Taki trening trzeba zestawić pod konkretne starty. Musisz o wszystkim dokładnie pamiętać, ponieważ preparowanie się do takiego biegu to po prawdzie konkretna kwestia, której musimy się kurczowo trzymać od początku do końca.
ćwiczenia fitness
Admin: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na spędzanie wolnego czasu

Rekreacja na świeżym powietrzu polepszy nasze samopoczucie znacząco, a zwłaszcza przy robieniu tego z partnerem. Częste uprawianie sportu odzwierciedla się w tym, że prezentujemy się doskonale i mamy jeszcze więcej siły niż na co dzień. Propozycje obejmujące dziedziny jak sport i rekreacja wyróżniają się zróżnicowaniem. Nie trzeba uprawiać sportu z pewnej dyscypliny na zawodowym poziomie, gdyż ma to być dla nas przyjemne. Determinacja na tym polu bez wątpienia się przyda.
Militaria
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od dzisiaj wiadomo, że panowie są głodni głębokich wrażeń. Wynika to poniekąd z ich istoty, bowiem w głębi ich serc zapisane jest pożądanie stałego zdobywania świata. Niemniej jednakże patrząc na rzeczywistość jedynie poniektórzy z nich mają sposobność poświęcić się całkowicie tego typu aktywności. Przeważnie nasze zajęcia zawodowe absorbują dostępny przez nas czas, w takim razie też wszelakie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam tylko czasami.
kort
Admin: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest równie ważny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie zdaje sobie sprawy, iż naciągi tenisowe odgrywają równie istotną rolę jak pozostałe części sprzętu. Na dodatek, wielu z nich nie ma również pojęcia o tym, iż taki naciąg należy zmieniać. Pracownicy sklepów sportowych mają często powód do śmiechu, gdy ma miejsce sytuacja, że na niedawno kupione rakiety składane są reklamacje z powodu uszkodzenia naciągu założonego przez producenta. Przechodząc do konkterów, musimy postawić przede wszystkim podstawowe pytanie: co ile trzeba zmieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.
smukła sylwetka
Admin: stevetulk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów joga cieszy się taką popularnością, jakie wyposażenie będzie potrzebne dla ćwiczących.

Joga w ostatnich latach zaczęła się cieszyć bardzo dużą popularnością. Ta znana od setek lat forma aktywności fizycznej i medytacji bardzo dobrze będzie się sprawdzać we współczesnym życiu, pełnym napięcia, stresu i ciągłego gonienia.
bluzy
Admin: Chris Favero
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób aktywnie spędzać czas wolny?

Młodzi ludzie mają coraz to więcej czasu. Jakkolwiek nie wiedzą, co z nim robić. Zazwyczaj spędzają go przed kompem bądź telewizorem. Wolny czas można natomiast spożytkować na wiele sposobów.
boks

Jakie urządzenia powinniśmy zakupić do naszej siłowni w domu aby móc wykonywać najważniejsze ćwiczenia?

Tężyzna fizyczna zdaje się być na dzień dzisiejszy niezwykle ważnym elementem naszego życia. Ćwiczenia mięśni to nie tylko próba wyglądania lepiej, ale także jest to praca nad własnym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Projektując rodzaj mini siłowni w swoim domu należy pamiętać, że zależy nam na tym, żeby w głównej mierze wykorzystać jak najmniej wolnej przestrzeni naszego domu, a przy tym móc realizować każdy rodzaj ćwiczenia bez wychodzenia z mieszkania. Jest to nie takie proste, jak zdawało by się na pierwszy rzut oka. Urządzenia do ćwiczeń nie należą to najtańszych i trzeba uważnie zastanowić się na tym, czego bez wątpienia będziemy potrzebować, a co chociaż na pierwszy etapie możemy sobie odpuścić. Kolejny problem to wspomniany wyżej fakt, że urządzenia tego typu zajmują dość dużo miejsca i dobrze jest w taki sposób dobrać sprzęt, aby z jednej strony nie przesadzić jeśli chodzi o koszty, a z drugiej strony mieć pokój do treningu, które umożliwi nam przerobienie całego zestawu dobranych dla nas ćwiczeń.
sport
Admin: Materiały prasowe
Na podstawie: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i zacznij ćwiczenia już teraz

Dużo opowiada się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o własną sylwetkę, o swoją kondycję. Jeśli pragniemy sporo żyć i do końca działać z pewnością sprawnie, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też właściwie się odżywiać. A ponieważ coraz więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy coraz prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.