Aktywny wypoczynek dla pasjonatów przygód
kort
Admin: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest równie ważny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie zdaje sobie sprawy, iż naciągi tenisowe odgrywają równie istotną rolę jak pozostałe części sprzętu. Na dodatek, wielu z nich nie ma również pojęcia o tym, iż taki naciąg należy zmieniać. Pracownicy sklepów sportowych mają często powód do śmiechu, gdy ma miejsce sytuacja, że na niedawno kupione rakiety składane są reklamacje z powodu uszkodzenia naciągu założonego przez producenta. Przechodząc do konkterów, musimy postawić przede wszystkim podstawowe pytanie: co ile trzeba zmieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.
smukła sylwetka
Admin: stevetulk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów joga cieszy się taką popularnością, jakie wyposażenie będzie potrzebne dla ćwiczących.

Joga w ostatnich latach zaczęła się cieszyć bardzo dużą popularnością. Ta znana od setek lat forma aktywności fizycznej i medytacji bardzo dobrze będzie się sprawdzać we współczesnym życiu, pełnym napięcia, stresu i ciągłego gonienia.
bluzy
Admin: Chris Favero
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób aktywnie spędzać czas wolny?

Młodzi ludzie mają coraz to więcej czasu. Jakkolwiek nie wiedzą, co z nim robić. Zazwyczaj spędzają go przed kompem bądź telewizorem. Wolny czas można natomiast spożytkować na wiele sposobów.
boks

Jakie urządzenia powinniśmy zakupić do naszej siłowni w domu aby móc wykonywać najważniejsze ćwiczenia?

Tężyzna fizyczna zdaje się być na dzień dzisiejszy niezwykle ważnym elementem naszego życia. Ćwiczenia mięśni to nie tylko próba wyglądania lepiej, ale także jest to praca nad własnym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Projektując rodzaj mini siłowni w swoim domu należy pamiętać, że zależy nam na tym, żeby w głównej mierze wykorzystać jak najmniej wolnej przestrzeni naszego domu, a przy tym móc realizować każdy rodzaj ćwiczenia bez wychodzenia z mieszkania. Jest to nie takie proste, jak zdawało by się na pierwszy rzut oka. Urządzenia do ćwiczeń nie należą to najtańszych i trzeba uważnie zastanowić się na tym, czego bez wątpienia będziemy potrzebować, a co chociaż na pierwszy etapie możemy sobie odpuścić. Kolejny problem to wspomniany wyżej fakt, że urządzenia tego typu zajmują dość dużo miejsca i dobrze jest w taki sposób dobrać sprzęt, aby z jednej strony nie przesadzić jeśli chodzi o koszty, a z drugiej strony mieć pokój do treningu, które umożliwi nam przerobienie całego zestawu dobranych dla nas ćwiczeń.
Piłka ręczna na plazy
Admin: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

bilety na spotkania szczpiorniaka

Piłka ręczna, podobnie jak piłka siatkowa, stała się ogromnie znanym sportem w Polsce. Tak dużą sławę należy zawdzięczać wspaniałym szczypiornistom. Piłka ręczna jest kultywowana na całym świecie, zarówno przez panie, jak i przez facetów. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny, a każda z nich tworzy się z 7 osób.
Rekracja nad morzem
Na podstawie: pixabay.com

Jak zaplanować swoim dzieciom fantastyczne wakacje? Oto pomysł!

Nie od wczoraj wiadomo, iż dzieci często się nudzą. Wie o tym zwłaszcza praktycznie każdy rodzic, który oczywiście świetnie zdaje sobie sprawę z tego, iż jeśli nie zorganizuje w właściwy sposób czasu wolnego swoim pociechom, bez wątpliwości wpadną one na jakieś szatańskie pomysły.
motorówki na sprzedaż
Admin: Philips
Na podstawie: Philips

Posiadanie swojej łodzi motorowej to bardzo fajna sprawa, należy jednak pamiętać o zrobieniu patentu

Gdy nastają wakacje, bardzo wiele osób marzy o tym, by zakupić łódź, motorową albo żaglową. Aktualnie jest to niesłychanie modny sposób na spędzanie wolnego czasu. Wystarczy zwołać znajomych i można udać się w ekscytujący rejs. Trzeba jednak pamiętać, by przedtem przejść odpowiedni kurs.
kliknij
Admin: Army Medicine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobre porady treningowe dla początkujących kulturystów

Budowanie masy wymaga bezsprzecznie czasu, poprawnie dobranych ćwiczeń i także ich ścisłego wykonywania. Jeżeli planujesz rozpocząć treningi nie możesz również zapominać o diecie, gdyż połączenie diety z treningami na pewno da Ci najlepsze wyniki, które zobaczysz również w sporo szybszym czasie.
Dieta i sport
Admin: iStock
Na podstawie: iStock

Właściwe jedzenie to skuteczny sposób na długie życie i unikanie chorób

Wiele osób zmaga się z problemami związanymi z trzymaniem właściwej diety. Po pierwsze trzeba wspomnieć o tym, że dieta nie oznacza tylko zmiany sposobu odżywiania. Dieta to na pewno o wiele więcej. Jeśli prawdziwie chcemy zmienić swój sposób jedzenia, zwykle musimy zacząć od tego, żeby zmianie takiej uległo także nasze myślenie. Jeżeli dieta będzie czymś, czego trzymamy się na siłę, najprawdopodobniej będziemy się na niej wyjątkowo męczyć. Nie wolno nam zatem pospiesznie zmieniać nawyków, jeśli nie chcemy później żałować swojego zachowania.
kamera sportowa GoPro
Admin: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupujemy kamerę dla aktywnych

Wakacje na desce – zimą i latem – można uwiecznić na filmie. Nowe możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze można kupić naprawdę fachowy sprzęt. Kupując kamerę, zwykle należy określić jej przeznaczenie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, musimy szukać sportowych modelach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.