Bieganie
Admin: Sport-shop.pl

Komfortowe i porządne buty dla sportowców

Ludzie w podeszłym wieku często bez ustanku utyskują na nowe czasy. Stare lata były dobre, a nowe, jakie stworzyły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, bo cyfryzacja zabiera miejsca pracy ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć dużo więcej na głowie, a do tego mawiają, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych tematach należy im przyznać rację: środowisko młodzieży zrobiło się dość mozolne, coraz mniej młodych osób uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przypatrzmy się rozwiązaniom, które współczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do tego typu zajęć jak piłka nożna czy jogging.
Admin: iStock.com

Czy własna sala treningowa musi być kosztowna?

Kiedy nadchodzi jesień i opuszcza nas ochota na spacery warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Deszczowe dni są bowiem często pretekstem do podjadania między posiłkami, a co za tym idzie- nie trudno jest przytyć kilka kilogramów, których ciężko jest się później pozbyć. Żeby temu zapobiec, warto nabyć do domu urządzenia do ćwiczeń. Nie oznacza to wcale, że powinniśmy wypełnić przyrządami całą powierzchnię mieszkania, jakie znajdziemy w punkcie sprzedaży, zadowolić możemy się częścią z nich.
praca
Admin: UC Physiotherapy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest longboard i w jaki sposób z niego korzystać?

Czas wakacji to czas aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. W ostatnich latach szczególną popularnością mogą poszczycić się bieganie, które uprawia naprawdę spora liczba naszych rodaków - lecz również i jazda na rowerze.
mężczyźni podczas biegania
Admin: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Którą odzież trzeba zakupić do biegania i gdzie dobrze jest to uczynić?

Uniwersalnie wiadomo, że sport to szczególnie ważna część naszego życia. Systematyczne praktykowanie każdego rodzaju ćwiczeń fizycznych ma bowiem należyty wpływ na działalność całego naszego ciała. W związku z takim stanem spraw fundamentalne wydaje się być odszukanie ciekawej aktywności, jaka pozwoli nam na zachowanie dużej sprawności ciała.
para podczas joggingu
Admin: Ed Yourdon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieganie – sprawdzona metoda na spalenie tłuszczu

Otwierasz szafę i zerkasz ze smutkiem na jeansy, w które kiedyś wchodziłaś bez kłopotu? A może chcesz być prawdziwym facetem i krągły brzuszek zamienić na sześciopak bądź chociaż pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Czas więc na ćwiczenia. Jedną z pierwszorzędnych form aktywności sportowej jest bieganie. Dzięki porannemu lub wieczornemu joggingowi możesz owocnie uporać się z dodatkowymi kilogramami i znowu z radością spojrzeć w lustro.
ćwiczenia fitness
Admin: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na spędzanie wolnego czasu

Rekreacja na świeżym powietrzu polepszy nasze samopoczucie znacząco, a zwłaszcza przy robieniu tego z partnerem. Częste uprawianie sportu odzwierciedla się w tym, że prezentujemy się doskonale i mamy jeszcze więcej siły niż na co dzień. Propozycje obejmujące dziedziny jak sport i rekreacja wyróżniają się zróżnicowaniem. Nie trzeba uprawiać sportu z pewnej dyscypliny na zawodowym poziomie, gdyż ma to być dla nas przyjemne. Determinacja na tym polu bez wątpienia się przyda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.