Dłużnik
usługa faktoringu
Admin: Nguyen Hung Vu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomocne informacje odnośnie tego co to jest usługa o nazwie faktoring

Faktoring to określony rodzaj realizowania transakcji handlowych bezpośrednio wiążący się z ściąganiem należności. W dniu dzisiejszym wśród biznesmenów często mamy możliwość napotkać osoby chcące nas oszukać, lub też najprościej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z tego typu partnerami biznesowymi szybko może zaprowadzić nas do sytuacji, kiedy całe nasze działanie zależne stanie się od naszego kontrahenta.
obligacje
Admin: Bryant Surety Bonds
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem dobrze zarobić na obligacjach

Obligacje to typ papieru wartościowego, którego eminent – czyli osoba emitujące je na rynku – stwierdza, iż jest dłużnikiem osoby kupującej obligacje (obligatariusza), czyli de facto bierze od niego pożyczkę. Ów dokument nakłada na eminenta pewne określone zobowiązania, które powinien spełnić do określonego czasu – jest to tzw. pojęcie wykupu, po którym zobowiązanie przestaje mieć ważnośc – eminent wykupuje wówczas swoją obligację. Obligacje mogą być wypuszczane przez bardzo rozmaitych eminentów – przykładowo przez rząd, czyli obligacje państwowe, spółki (obligacje przedsiębiorstw) albo samorządy – tzw. obligacje komunalne. Z pewnością warto mieć świadomość, że kupno obligacji to współcześnie interesujący sposób na inwestowanie – dzięki ich późniejszej sprzedaży można dzięki ich cenie wiele zarobić.
finanse
Admin: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Windykacja finansów w organizacji

Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, by wszystkie jego komponenty mogły funkcjonować jak należy. Jedną z koniecznych spraw jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia niewypłacalności. Co trzeba wiedzieć o właściwie przeprowadzonej kontroli?
Karty kredytowe i gotówka
Admin: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak działają firmy windykujące?

Działalność przedsiębiorstw windykacyjnych w znacznej mierze koncentruje się na kontakcie z dłużnikiem i sugestywnym przekonywaniu go do spłaty zobowiązań albo omawianiu spłaty zadłużenia na raty. W odróżnieniu od komorników, wachlarz przysługujących uprawnień windykatorowi jest stosunkowo niewielki. Windykator nie ma upoważnień do zajęcia rachunku bankowego trasata, części wynagrodzenia, lub innych rzeczy, będących własnością dłużnika.
pieniądze, monety
Admin: Ttaaj
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy nadchodzi czas na spłacenie długów – na czym polega windykacja długów i jak przebiega?

Otrzymanie kredytu w naszych czasach jest wyjątkowo proste – dość często nie wymaga nawet pokazania dowodu osobistego czy poręczenia. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej możliwości podczas kupowania nowych sprzętów, nieruchomości i nie tylko. Niestety kłopot zaczyna się w momencie, gdy zabraknie nam pieniędzy na spłatę raty. Na czym polega proces windykacji długów?
firma windykacyjna
Admin: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwiewamy obiekcje na temat jednostek windykacyjnych

Nieraz rozmaite sytuacje przytrafiają się nam w życiu. Jeśli nie mamy odłożonych oszczędności, a wiele pilnych wydatków się namnożyło, zaciągamy kredyt. Niestety nie zawsze w następnej kolejności jest je z jakich środków go spłacać. Nie wyłącznie pożyczki, lecz także niespłacone raty lub też inne finansowe niuanse przyczyniają się do tego, iż firma windykacyjna rozpoczyna śledztwo pragnąc odzyskać pieniądze, jakie jesteśmy im winni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.