Finanse
rozmowa przez telefon w biurze
Admin: NEC Corporation of America
Na podstawie: http://www.flickr.com

Własna działalność gospodarcza i wszystko, co ma z nią związek. Istotne sprawy księgowe.

Sporo osób, nim nim podejmie decyzję o założeniu własnej działalności, rozważa zatrudnienie księgowej oraz samodzielne rozliczanie finansów firmy. Obie możliwości mają swoje zalety i minusy. Jednak istotną kwestią, o której nie powinno się zapomnieć decydując się na jedno z dwóch rozwiązań, są kwestie prawne.
narty
Admin: summonedbyfells
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fajną alternatywą na spędzenie ferii zimowych, są narty studenckie.

Mnóstwo ludzi decyduje się na narty studenckie. Studenci oraz osoby uczące się przeważnie posiadają dość duże zniżki na przeróżnego typu podróże, dlatego nie może nikogo dziwić, że z nich używają oraz starają się jak najwięcej pozwiedzać w czasie własnej edukacji.
księgowość
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Planujesz założyć działalność gospodarczą? Księgowa na pewno się przyda!

Posiadanie swojej firmy to zawsze obowiązek uwzględnienia bardzo dużej ilości elementów. Znaczna część z nich wymaga odpowiedniej wiedzy, a nieraz także umiejętności. Tak właśnie jest , jeśli chodzi o prowadzenie księgowości. Nie uniknie tego żaden posiadacz firmy. Można sobie jednak funkcjonowanie wyraźnie ułatwić – trzeba tylko zdecydować się na pomoc biura rachunkowego.
Księgowość
Admin: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Kiedy prowadzimy własną firmę na pewno nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Większość osób czuje strach na samą myśl o audycie i uważa go za następną trudną, obowiązkową kontrolę. Audytor jest potworem czekającym na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko po to żeby móc je wykazać i nałożyć kary. To błędne rozumowanie. Audyt finansowy to pewien zestaw czynności i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest zrobione odpowiednio i czy nie występują istotne rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a tym ze sprawozdania.
siłownia
Admin: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co należy zrobić, żeby to bank stał się naszym interesantem a nie przeciwnie?

W naszym życiu nie brakuje różnorodnych okazji, na potrzeby jakich możemy wymagać jakichś dodatkowych funduszy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzeńca, komunia wnuka czy odnowienie mieszkania.
księgowość
Admin: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Już dziś poszukaj w sieci, jakie biuro rachunkowe z Zawiercia ma najlepszą propozycję

W chwili obecnej mnóstwo młodych osób śni o tym, aby mieć swoją firmę, bowiem jest to niezmiernie komfortowe i przynosi kolosalne korzyści. Naturalnie jest to prawda, aczkolwiek należy zdać sobie sprawę z tego, iż w pierwszej kolejności należy załatwić dużo formalności, żeby móc prowadzić własną działalność gospodarczą. Nie jest to zbyt skomplikowane i trudne, przy czym nie możemy o niczym zapomnieć.
Księgowość, rachunkowość
Admin: sanchezcl
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Na która opcję prowadzenia ksiąg rachunkowych w naszej firmie postawić?

Prowadząc własną działalność gospodarczą, w pewnym momencie masz do czynienia koniecznością przekazania prowadzenia rachunkowości i tak samo jest niezależnie od tego, czy jest to pełna księgowość czy tylko proste rozliczenia jak PKPiR czy ryczałt.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.