Firma
księgowość
Admin: Alan Cleaver
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób można się zająć księgowością w mniejszych i większych firmach.

Otworzenie firmy będzie się wiązać z dużą ilością rozmaitych obowiązków. Po pierwsze istotne są zobowiązania względem Urzędu Skarbowego oraz Zusu, które każdy, nawet najmniejszy właściciel firmy musi opłacać. Jednak regulacje prawne i przepisy dotyczące podatków i ubezpieczeń bynajmniej nie będą ułatwiać życia zarówno małym jak i dużym przedsiębiorcom.
malowidło - firma
Admin: Gobierno Aguascalientes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zdobyć fundusze na rozwój swojej firmy? To nie jest takie trudne!

Jeżeli prowadzisz swój biznes, z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, iż w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - na dodatek zazwyczaj nie są to nieduże pieniądze. Problemy można mieć szczególnie na początku kiedy dopiero rozkręcasz nową firmę, a nie przynosi ona na razie żadnych dochodów. Okazuje się jednak, że można zdobyć pieniądze w inny sposób - jeżeli prowadzisz ciekawy biznes i masz trochę czasu na dokładne wypełnienie wszystkich papierów i zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, możesz ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej.
rachunkowość
Admin: kate hiscock
Na podstawie: http://www.flickr.com

Biuro księgowe w Oleśnicy rozliczy każdy zakład

Do zwykłego księgowania faktur wystarczy właściwy program. Kiedy chcemy zyskać finanse na pracownikach, odchodząc od tych, których nie musimy zatrudniać na cały etat, to należy wiedzieć, że nie musimy mieć na stałe w zakładzie księgowego.
Zebranie pracowników
Admin: Manchester University Maths
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem kompetentnie określić wartość naszej firmy?

Obecnie na rynku funkcjonuje niesłychanie duża liczba przedsiębiorstw, które w swojej istocie prosperują, aby osiągać zysk. Jest to bowiem jedna z w najwyższym stopniu znanych, ale i zarazem wypróbowanych metod na osiąganie dodatkowych przypływów finansowych przed podmioty.
autokar
Admin: Graham Richardson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Potrzebujesz transportu, musisz dowieźć wiele osób w określone miejsce – zobacz, jak to uczynić

Chociaż dziś prawie każdy mieszkaniec RP ma samochód (to już nie czasy PRL-u, gdy posiadanie Fiata 126p było czymś nadzwyczajnym), zdarzają się sytuacje, w których jest to niewystarczające. Kiedy pięć foteli to za mało. Gdy potrzebuje się auta większego, które będzie w stanie pomieścić kilka lub kilkanaście osób. Co wtedy zrobić?
konta bankowe
Admin: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy opłaca się zakładać konto bankowe specjalnie dla założonej działalności? Na które się zdecydować?

Jednoosobowa działalność gospodarcza to z pewnością najczęściej spotykany wariant prowadzenia działalności. Jest rzeczywiście sporo plusów prowadzenia tego typu działalności, między innymi łatwość założenia, mniejsze wpłaty na ZUS przez początkowe dwa lata od rozpoczęcia (jeśli jest to pierwsza nasza działalność), jak również możliwość samemu podejmowania decyzji.Natomiast również taka forma działalności powinna mieć rachunek w banku.
Produkty
Admin: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie odnaleźć posadę dla fachowca od PC-tów?

Posiadamy szczęście żyć w dniach, gdy nie wychodząc z swojego domu możemy wykonywać pracę dla spółki posiadającej swą bazę w siedzibie oddalonej o przykładowo kilkaset km od naszego miejsca zamieszkania.
Praca

Jak aktywnie poszukiwać etatu?

Spora liczba osób w naszym kraju ma kłopoty ze znalezieniem pracy. Jak można jej poszukiwać?
usługa faktoringu
Admin: Nguyen Hung Vu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomocne informacje odnośnie tego co to jest usługa o nazwie faktoring

Faktoring to określony sposób realizowania transakcji biznesowych bezpośrednio wiążący się z ściąganiem długów. W dzisiejszych czasach w biznesie często mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najzwyczajniej osoby nie wypłacalne. Podpisanie umowy z tego typu partnerami biznesowymi łatwo może doprowadzić do takiego stanu rzeczy, kiedy nasza cala działalność zależne stanie się od naszego kontrahenta.
VAT
Admin: Jeff Djevdet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co brać pod uwagę, gdy prowadzimy własną firmę.

Dość często zaraz po ukończeniu studiów dużo osób decyduje się na założenie własnej spółki. Częstą przyczyną tego jest to, iż nie chcą pracować w jakiejś korporacji, chcą urzeczywistniać swoje pasje oraz pragnienia, co nie zawsze jest możliwe w wypadku, gdy działa się u kogoś innego.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.