Firma
VAT
Admin: Jeff Djevdet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co brać pod uwagę, gdy prowadzimy własną firmę.

Dość często zaraz po zakończeniu studiów dużo osób decyduje się na założenie własnej spółki. Najczęstszą przyczyną tego jest to, że nie chcą pracować w jakiejś innej firmie, chcą realizować własne pasje oraz plany, co nie zawsze jest możliwe w sytuacji, kiedy działa się u kogoś innego.
Pożyczka
Admin: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowy atrakcyjny artykuł pieniężny - pożyczka od NetCredit

Prawdopodobnie nie raz słyszałeś sformułowanie, iż „pieniądze nie rosną na drzewie”. Niestety jest to ciężką prawdą i choćbyśmy nadzwyczaj tego potrzebowali raczej nie będziemy w stanie wyhodować sobie osobistego drzewka, jakie obrośnie nam pieniędzmi. Co więc zdziałać gdy na swojej drodze natrafisz na nieprzewidziane wydatki a Twój budżet nie będzie na to przyszykowany? Pękła rura w domu?
finanse
Admin: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Windykacja finansów w organizacji

Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, by wszystkie jego komponenty mogły funkcjonować jak należy. Jedną z koniecznych spraw jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia niewypłacalności. Co trzeba wiedzieć o właściwie przeprowadzonej kontroli?
Spotkania biznesowe
Admin: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczne wizytówki to połowa sukcesu

Posiadając działalność gospodarczą, prezesi powinni zaopatrzyć się w odpowiednie wizytówki. Przez nie można w prosty sposób wymienić się kontaktami z przyszłymi klientami. Żeby jednak wyróżnić się spośród wielu ofert, wizytówki muszą być oryginalne i zgodne z założoną koncepcją komunikacji wizerunkowej.
Prawo umów handlowych

Jak uniknąć problemów przed podpisaniem dokumentu - fachowe opiniowanie umów.

Każdy z nas zawarł w życiu niejedną konwencję. Są to umowy świadczenia usług sieciowych, umowy zawarte z telefonistą komórkowym jak i umowy najmu domu. Natomiast ilu z nas przed podpisaniem tej umowy, konsultowało ją z prawnikiem oraz doradcą finansowym?
firma - odbitka
Admin: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najciekawsze zagadnienia powiązane z szeroko pojętą sferą zawodową

W pracy często wyjątkowo ważna jest znajomość najróżniejszych specjalistycznych pojęć, za jakimi kryją się konkretne działania. Z ich pomocą można z łatwością zrealizować określone zamierzenie, w zależności od aktualnych potrzeb. Zwykle są to pojęcia związane z marketingiem, który odgrywa znamienną rolę praktycznie w każdej branży.
roll-up na targach
Admin: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odzyskiwanie długów zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy

Współcześnie postępowo działający Polacy angażują się codziennie w coraz znaczniejszą liczbę działań. Niejednokrotnie nowe zawodowe przestrzenie sprawiają znaczne kłopoty – wiążące się przeważnie z odzyskaniem należnych pieniędzy.
Poszukiwanie ofert pracy
Admin: nic519
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na jakie grupy pracowników jest teraz zapotrzebowanie, czyli jaką specjalizację dobrze jest wybrać

Współczesny rynek pracy wyróżnia się dużą niestabilnością i zmiennością. Kwestia bezrobocia spotyka zwłaszcza mniejsze miasta, jak np. Zamość. Gdy przeglądamy oferty pracy Zamość to miasto, w którym szczególnie ciężko jest o interesującą ofertę proponującą dobre wynagrodzenie.
Zebranie pracowników
Admin: Manchester University Maths
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem kompetentnie określić wartość naszej firmy?

Obecnie na rynku funkcjonuje niezmiernie duża liczba przedsiębiorstw, które w swojej podstawie prosperują, aby zarabiać zysk. Jest to bowiem jedna z w największym stopniu znanych, ale i w tym samym czasie przetestowanych metod na osiąganie dodatkowych przypływów finansowych przed podmioty.
Praca

Jak aktywnie poszukiwać etatu?

Spora ilość osób w naszym kraju ma trudności ze znalezieniem pracy. Jak trzeba jej poszukiwać?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.