Fiskus
faktura
Admin: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego odnośnie deklaracji oraz faktur VAT, a także jak liczyć składki ZUS

W tej chwili każda wykonana przez nas transakcja musi być poświadczona paragonem fiskalnym albo fakturą. Na ogół robiąc zwykłe zakupy w sklepie spożywczym, odzieżowym czy przemysłowym starczy nam zwyczajny paragon. Jeżeli natomiast decydujemy się na kupno sprzętu RTV, auta czy innej wartościowej rzeczy powinniśmy żądać od sprzedawcy wystawienie faktury.
rozliczanie podatków
Na podstawie: pixabay.com

Jesteś pracownikiem? Nie zapominaj, że twoim obowiązkiem jest rozliczenie się z fiskusem

Stosowane w Polsce prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola na dyskusje – każdy, kto w danym roku podatkowym miał jakiekolwiek zarobki jest zobowiązany rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Nawet wtedy, kiedy zarobiona kwota była tak zwaną wolną od podatku. Jeszcze kilka lat temu można to było zrobić tylko osobiście. Aktualnie wystarczy mieć dostęp do Internetu.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy w naszym kraju niezwykle silnie promuje. Wszystko po to, aby zwiększać popularność tej metody rozliczenia się z fiskusem.
roll-up na szkoleniu
Admin: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego przekazanie formularza 37 przez Internet jest wygodne

Aplikacje są tak sporządzone, że same liczą podatek należny, sumę do oddania, lub podatek do uiszczenia. Jedyna rzecz którą musi zrobić płacący podatki to w wyraźny sposób wypełnić poszczególne punkty
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.