Fiskus
roll-up na szkoleniu
Admin: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego przekazanie formularza 37 przez Internet jest wygodne

Aplikacje są tak zbudowane, że same obliczają podatek należny, kwotę do zwrotu, albo podatek do uiszczenia. Jedyna rzecz którą powinien uczynić podatnik to w wyraźny sposób wypełnić poszczególne punkty
faktura
Admin: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego odnośnie deklaracji oraz faktur VAT, a także jak liczyć składki ZUS

Obecnie każda wykonana przez nas transakcja powinna być poświadczona paragonem fiskalnym albo fakturą. Z reguły robiąc zwykłe zakupy w sklepie spożywczym, włókienniczym czy przemysłowym wystarczy nam zwyczajny paragon. Jeżeli z kolei decydujemy się na kupno sprzętu AGD, auta czy innej drogocennej rzeczy winniśmy żądać od sprzedawcy wystawienie faktury.
rozliczanie podatków
Na podstawie: pixabay.com

Jesteś pracownikiem? Nie zapominaj, że twoim obowiązkiem jest rozliczenie się z fiskusem

Obowiązujące na terenie Polski prawo podatkowe nie pozostawia żadnych wątpliwości – każdy, kto w danym roku podatkowym zarabiał musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Nawet wtedy, kiedy kwota dochodu była zwolniona od obowiązku odprowadzania podatku. Jeszcze kilka lat temu można to było zrobić tylko osobiście. Aktualnie wystarczy mieć Internet.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy w Polsce wyjątkowo silnie promuje. Wszystko po to, aby przyczyniać się do zwiększenia popularności tej formy rozliczenia się z fiskusem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.