Fiskus
roll-up na szkoleniu
Admin: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego przekazanie formularza 37 przez Internet jest wygodne

Programy są tak zbudowane, że same obliczają podatek do zapłacenia, sumę do oddania, czy też podatek do uiszczenia. Jedyna rzecz którą powinien uczynić obywatel to w prawidłowy sposób zapełnić poszczególne części
faktura
Admin: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego odnośnie deklaracji oraz faktur VAT, a także jak liczyć składki ZUS

W tym momencie każda zrealizowana przez nas transakcja musi być poświadczona paragonem fiskalnym lub fakturą. Najczęściej robiąc tradycyjne sprawunki w sklepie spożywczym, odzieżowym czy przemysłowym wystarczy nam zwyczajny paragon. Jeśli natomiast decydujemy się na zakup sprzętu AGD, samochodu czy innej drogiej rzeczy powinniśmy żądać od sprzedawcy wystawienie faktury.
rozliczanie podatków
Na podstawie: pixabay.com

Jesteś pracownikiem? Nie zapominaj, że twoim obowiązkiem jest rozliczenie się z fiskusem

Stosowane w Polsce prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola na dyskusje – każdy, kto w danym roku podatkowym miał jakiekolwiek zarobki jest zobowiązany rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Nawet wtedy, kiedy zarobiona kwota była tak zwaną wolną od podatku. Jeszcze kilka lat temu można to było zrobić tylko osobiście. Aktualnie wystarczy mieć dostęp do Internetu.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy w naszym kraju niezwykle silnie promuje. Wszystko po to, aby zwiększać popularność tej metody rozliczenia się z fiskusem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.