Formularz
biuro
Admin: Cory Doctorow
Na podstawie: http://www.flickr.com

E-deklaracje - zatem jak wysłać PIT przez internet - dowiedź się więcej danych na ten temat.

Rozliczanie jak też wypełnianie formularza PIT-37 to materia z jaką boryka się większa cześć Polaków. To najpopularniejsza forma rozliczenia skarbowego.
kalkulator
Admin: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kapitał początkowy jako baza określenia emerytury - sprawdź co trzeba wiedzieć

Kapitał początkowy rozliczany jest każdej jednostce na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przekazany do ZUS wniosek razem z zaświadczeniami o jego ustalenie i kiedy pozostanie wydana decyzja ustalająca jego wysokość. Bazę wyznaczenia emerytury, stwierdzanej wedle nowych, zreformowanych zasad, stanowi ogół sum przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.
Płacenie podatków
Admin: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miałeś przychody w zeszłym roku? Musisz obliczyć podatek

W Polsce, każda persona, która zaangażowana jest na wszelkiego typu umowach prawnych, lub generuje dochody pochodzące z innych działalności, np. prywatnej firmy musi rozliczyć swój dochód. W przewadze sytuacji kwestia ta nie jest zbytnio skomplikowana, głównie dlatego, że posiadamy do wyboru różnego rodzaju programy. Jeśli pragniesz przedłożyć deklarację, posiadasz kilka różnych opcji uczynienia tego do dyspozycji. Pamiętaj tylko żeby uporać się z tym przed końcem kwartału.
rozliczanie podatków
Na podstawie: pixabay.com

Jesteś pracownikiem? Nie zapominaj, że twoim obowiązkiem jest rozliczenie się z fiskusem

Stosowane w Polsce prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola na dyskusje – każdy, kto w danym roku podatkowym miał jakiekolwiek zarobki jest zobowiązany rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Nawet wtedy, kiedy zarobiona kwota była tak zwaną wolną od podatku. Jeszcze kilka lat temu można to było zrobić tylko osobiście. Aktualnie wystarczy mieć dostęp do Internetu.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy w naszym kraju niezwykle silnie promuje. Wszystko po to, aby zwiększać popularność tej metody rozliczenia się z fiskusem.
aranżacje wnętrz
Admin: Lisa Pinehill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozliczanie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście, a portal podatkowy - czyli\a więc, co je łączy, a co rozdziela

W obecnej chwili na rynku Polskim istnieje dosyć wiele programików do uzupełniania deklaracji PIT, dzięki którym nie musimy wychodzić z domku. Co jednakże łączy te rzeczy z nie tak znów dawno powstałym portalem podatkowym? Jakiego typu deklaracja istnieje możliwość składać przez wspomniany portal? To wszyściutko oraz jeszcze więcej wynajdziesz bez problemu w środku naszego nowiutkiego felietonu!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.