Kondycja
sport
Admin: Materiały prasowe
Na podstawie: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i zacznij ćwiczenia już teraz

Sporo mówi się dzisiaj o tym, iż ważna jest dbałość o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeśli chcemy sporo żyć oraz do końca działać bez wątpienia sprawnie, to należy jak najlepiej ćwiczyć i jednocześnie również właściwie się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie łatwiejszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam dopomagają.
para podczas joggingu
Admin: Ed Yourdon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieganie – sprawdzona metoda na spalenie tłuszczu

Otwierasz szafę i zerkasz ze smutkiem na jeansy, w które kiedyś wchodziłaś bez kłopotu? A może chcesz być prawdziwym facetem i krągły brzuszek zamienić na sześciopak bądź chociaż pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Czas więc na ćwiczenia. Jedną z pierwszorzędnych form aktywności sportowej jest bieganie. Dzięki porannemu lub wieczornemu joggingowi możesz owocnie uporać się z dodatkowymi kilogramami i znowu z radością spojrzeć w lustro.
Przepis na piękną sylwetkę
Admin: Lifeline - Star Fitness
Na podstawie: Lifeline - Star Fitness

Crossfit - metoda na piękną sylwetkę

Wszyscy marzymy o idealnej sylwetce. Oglądamy popularne czasopisma i patrzymy z uwielbieniem na sylwetki światowych sław, które mogą się poszczycić idealnymi kształtami. Porównujemy siebie do nich i wpadamy w ogromną rozpacz. Przede wszystkim, bardzo często fotografie w takich tabloidach to efekt świetnego photoshopu. Po drugie, wielu artystów swoją doskonałą sylwetkę zawdzięcza wielu operacjom plastycznym. Dużo lepiej zadbać o swoją kondycję samodzielnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.