Kurs
szkolenie
Admin: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób można organizować swój czas? Odpowiedni kurs pozwoli osiągnąć sukces.

Każda osoba chce odpowiednio kontrolować swój czas. Układa sobie harmonogramy zadań, aby zoptymalizować realizację zagadnień, kreuje własne zarysy aspektów najistotniejszych, wykonuje tylko te prace, które są konieczne do zrobienia, nie dba na elementy niepotrzebne, które zaprzątają bardzo dużo czasu i energii. Odpowiednio zorganizowany człowiek umie planować swój czas pracy, umiejętnie realizować cele. Nie wszyscy jednakże potrafią organizować swój czas. Dla takich ludzi zatem organizowane są szkolenia zarządzanie sobą w czasie. O co w chodzi?
motorówki na sprzedaż
Admin: Philips
Na podstawie: Philips

Posiadanie swojej łodzi motorowej to bardzo fajna sprawa, należy jednak pamiętać o zrobieniu patentu

Gdy nastają wakacje, bardzo wiele osób marzy o tym, by zakupić łódź, motorową albo żaglową. Aktualnie jest to niesłychanie modny sposób na spędzanie wolnego czasu. Wystarczy zwołać znajomych i można udać się w ekscytujący rejs. Trzeba jednak pamiętać, by przedtem przejść odpowiedni kurs.
absolwenci
Admin: Karen Mardahl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fundusz zalążkowy - bez wątpienia doskonałe rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

Obecne czasy znamionuje bezustanny postęp. Powstaje coraz więcej zakładów, a przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują utrzymać swą pozycję na rynku.
Greckie miasteczko
Admin: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyspy Greckie posiadają dla turystów sporo niespodzianek

Pragniemy wyjechać na wakacje, najlepiej gdzieś za granicę, ale jednocześnie martwimy się, czy podołamy finansowo z takimi wyjazdami? Jeśli takie są nasze obawy, to powinniśmy je jak najprędzej odrzucić, a to przez to, że biura podróży często posiadają przyszykowane propozycje last minute, z których trzeba wykorzystywać.
Stanowisko przy komputerze
Admin: TAHRD NTNU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Praca różne ma oblicze - które profesje są dzisiaj pilnie poszukiwane

Gdy poszukujemy pracy po pierwsze zaczynamy szukać tego stanowiska, które będzie odpowiadało temu jakie posiadamy wykształcenie. Oczywiście osoby nieposiadające wykształcenia mogą skończyć różne kursy, ale nie na każde stanowisko kursy okażą się wystarczające.
wymiana walut
Admin: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjeżdżasz na wakacje? Rozmień walutę

W obecnych czasach, mimo iż posiadamy możliwość używania karty zagranicą, wciąż większość ludzi płaci gotówką w obcych krajach. Nic w tym zaskakującego, daje nam to większą kontrolę nad wydatkami, jeżeli nie potrzebujemy cały czas w głowie analizować sobie wymiany pomiędzy różnymi walutami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.