Nieważne, ile mamy lat, stale powinniśmy pogłębiać swoją wiedzę z przeróżnych tematów

Nieistotne, czy mamy zamiar zgłębić wybrany temat i stać się w nim specjalistą, bo jest nam to potrzebne do pracy czy dlatego, że jest to po prostu zainteresowanie.


człowiek powinien uczyć się całe życie.


Komputery w firmie
Admin: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com


szkolenie
Admin: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Co trzeba zrobić, aby to US wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

coaching
Admin: Wheels ON
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dowolna dorosła osoba ma obowiązek corocznego rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Jednak to nie musi być jakiś wyjątkowo nieprzyjemny obowiązek. Wręcz odwrotnie - nawet w ogóle nie musimy tego wykonywać - jeśli tylko napiszemy specjalistyczne pismo informujące Urząd Skarbowy, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz swoją firmę).


Plan, aby osiąść na laurach, ponieważ już zakończyliśmy uniwersytet, jest fatalny. Mózg, który nie ma bodźców do rozwoju, powoli umiera. Oprócz tego dziś wynalazki na świecie wypuszczane są codziennie, zatem powinniśmy być stale na bieżąco. Powinniśmy wybrać się po prostu na szkolenie. Może być ono bezpośrednio związane z naszą karierą. Wtedy pozwoli nam się rozwijać oraz wspinać się po drabinie do kariery. Będziemy mogli dodać sobie taki kurs również do CV. Jeżeli natomiast mamy ochotę zgłębiać tematycznie jakieś swoje hobby, to także nie powinno być z tym problemu. Istnieją przecież zajęcia z fotografii, asertywności lub (fotografia budynków) z układania ikebany. Można także zapisać się na naukę języka albo obsługę komputera. Spora część zajęć jest obecnie refundowana przez gminy albo Unię Europejską. Trzeba więc poczytać w internecie, na co można się zapisać i jakie warunki musimy spełnić. Czasami pod koniec kursu możemy otrzymać certyfikat. Firmy, które organizują różnego typu zajęcia, zwykle ogłaszają się w sieci.


Zatem trzeba wpisać frazę, która nas ciekawi oraz miasto, w którym żyjemy. Na pewno się nie zawiedziemy, ponieważ kursy z reguły prowadzą ludzie młodzi oraz pełni entuzjazmu. Mają oni odpowiednią wiedzę, ale też świeże podejście do pracy.
2022-02-07 14:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.