Dosyć przesiadywania przed komputerem - czas wyruszyć w teren!

Chcemy podać wam parę pomysłów na fajne i aktywne spędzanie czasu.

Oczywiście najkorzystniej jest wybrać sport, który będziemy uprawiać w terenie. Coraz bardziej na czasie jest bieganie. Nie potrzebujemy do tego tak naprawdę właściwie żadnego sprzętu.
Wystarczy tylko wytyczyć odpowiednią trasę i zaczynamy. Poza zaopatrzeniem się w wygodne buty, powinniśmy również kupić specjalną odzież do biegania. Czym się kierować przy jej wybieraniu? Odzież do biegania musi być lekka, dająca swobodę poruszania się, bardzo istotne jest, żeby była przewiewna i posiadała system odprowadzania wilgoci.


Kolejną formą aktywności fizycznej, o której można pomyśleć, jest jeżdżenie na rowerze. Jeżeli nie robiliście tego od lat bez paniki, podobno tej zdolności się nie zapomina.

Zaintrygował Cię ten wpis? Trzeba kliknąć w poniższy link i można zobaczyć tutaj (http://www.warsaw.nobuhotels.com/pl/meetings-events/) kolejne nasze wątki. Myślimy, że też przypadną Ci do gustu.

Gdy przygotujemy już sprzęt, damy go do serwisu, nadchodzi pora, aby wybrać fajne miejsce na jazdę.
Jeżeli o to idzie, mamy parę propozycji, w jaki sposób wykorzystać rower w czasie wakacji.
zaparkowane rowery
Admin: halfrain
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na początek zwiedzanie dużych miast. Co myślicie o tym, żeby zamiast komunikacją miejską albo autem poruszać się rowerem? Gdy chodzi o rowery Poznań, Kraków czy Wrocław są przyjaznymi miejscami. Najważniejsze są dobrze przystosowane trasy - znajdź rowery na Ceneo. Możemy łatwo zaopatrzyć się w mapki ścieżek rowerowych, jakie dostępne są w necie czy w formie wydruku. Czyli bierzemy rowery Poznań zwiedzamy! Inne miasta też. Można na przykład spędzając czas nad Bałtykiem zorganizować sobie wycieczkę do miasta. Jeżeli zdecydujemy się na taką formę ruchu, jaką umożliwiają nam rowery Szczecin oferuje nam super przygotowane ścieżki. Warto przypomnieć również o fajnej inicjatywie, którą jest wypożyczanie sprzętu. Inicjatywa miejskie rowery Szczecin oferuje sieć odpowiednio rozmieszczonych wypożyczalni. Ciągle pojawiają się nowe punkty.


A może bardziej oryginalna, a dodatkowo wymagająca towarzystwa rozrywka? Pobiegać po lesie, postrzelać, poudawać żołnierza? Jeśli interesuje nas paintball Kraków może być super miejscem na jego uprawianie. Warto znaleźć właściwy ośrodek do uprawiania tej formy ruchu - paintball w Ceneo. Ponieważ ważne jest wasze bezpieczeństwo, trzeba wybadać, jak dostosowane jest miejsce i jaki typ ekwipunku dostaniecie. Dobrze jest także przekonać się, jakie o możliwościach zabawy w paintball Kraków ma opinie za pośrednictwem sieci.

Mamy nadzieję, iż nikogo nie trzeba już nakłaniać do aktywnego spędzania czasu.
2022-06-28 07:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.