Jak bez ryzyka i skutecznie stosować sterydy - zwiększona tkanka mięśniowa a fikcje związane z Metanabolem

Sporo osób chce mieć wysportowaną figurę oraz ładny wygląd. Rozpoczynamy więc ćwiczenia na siłowni wraz ze ścisłą dietą. Chcemy jak najszybciej osiągnąć wymarzone efekty, jednak nie zawsze udaje się nam je osiągnąć. Wtedy zaczynamy myśleć o wspomagaczach. Przykładem jest tu słynny Metanabol. Dla laików - Metanabol to nazwa komercyjna sterydu anabolicznego - metandrostenolonu i jest pochodną testosteronu.

Kulturysta
Admin: Erik Nomm
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jego sukces wynika z szybkiego wchłaniania oraz wyników, jakie są uzyskiwane w sporcie. Przedstawiana substancja jest niedroga, jednak bywa podrabiana ze względu na swą ogromną popularność. Czasami zamiast metanabolu rozpowszechniany jest inny tańszy zamiennik, dlatego należy zainwestować w produkt więcej pieniędzy i zakupić preparat przetestowany.

Używając ten steryd w dawkach bezpiecznych można szybko dostrzec poprawę kondycji oraz zwiększoną masę. Metanabol należy przyjmować w tzw. cyklach. Już po pierwszej fazie zobaczyć można wzrost mięśni do około pięciu lub dziesięciu kilo. Warunkiem dobrych efektów jest odpowiednie odżywianie, ponieważ Metanabol powoduje dodatni bilans azotowy, jak też zwiększa syntezę białka. Innymi słowy, posiłki razem ze sterydem sprawiają przyrost tkanki mięśniowej. Bywa, że pojawiają się dolegliwości z zatrzymaniem wody w organizmie, co jest powiązane z utratą masy ciała po skończonym cyklu.

W związku z tym należy ostrożnie stosować preparat oraz pomyśleć nad częstotliwością jego spożywania. Można osłaniać wątrobę konkretnymi środkami, jeśli decydujemy się na kolejną fazę Metanabolu.Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatu występującego pod nazwą Sylimarol. Jest to substancja która ma na celu chronić i wspierać wątrobę. Gdy chcemy natomiast oczyścić organizm z metandrostenolonu najlepiej rozważyć zastosowanie preparatu o nazwie Clomidem.

kulturysta
Admin: Kasey Eriksen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reasumując - ryzyko związane z zażywaniem sterydu jest znaczne. Odpowiednia dieta oraz uzupełniające środki ochraniające wątrobę mogą jednak uchronić przed efektami ubocznymi. Niemniej decyzja wyrobienia idealnej sylwetki w krótkim czasie a zdrowie gips modelowy należy do każdego indywidualnie. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że właściwe podejście do tego tematu to podstawa. Jeśli będziemy z głową przyjmowali preparaty wspomagające, w mig osiągniemy efekty bez szkody dla organizmu.
2022-07-07 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.