Renta na caluteńkie egzystencję oraz pożyczka dla starca - czyli, co bywa możliwe - bądź nie - w kraju Polskim

Pragniesz odejmować rentę poprzez całe życie, ale obawiasz się, że to ma możliwość nie wystarczyć oraz posiadasz na uwadze zainkasowanie kredytu? Przeczytaj nasz felieton!


Renta dożywotnia - to w paru słowach coś mocno podobnego do przewróconej hipoteki. Na czym to jednak ma polegać? Otóż polega ta rzecz na zrezygnowaniu z prawa bycia właścicielem do mieszkania, albo domeczku (więcej informacji o renta dożywotnia). W zamian za tę rzecz persona, która się tej rzeczy poddała, do krańca egzystencji otrzymuje comiesięcznie konkretną kwotę. Kiedy odejdzie z tego ziemi, mieszkanie (zobacz smartvest pozyczki pod zastaw) bądź domek przyswaja skarb państwa. Ma obowiązek jednak w czasie podpisywania umowy zostać uwzględnionych kilka rzeczy dzięki których może odróżnić je od odwróconej hipoteki. Jest to między innymi: zapis o prawie do dożywotniego zamieszkiwania. Należy zapamiętać, że w przypadku, gdyby bank nie dawał pieniędzy, prawo użytkowania ma możliwość od nowa przejść na wcześniejszego właściciela mieszkania.


reklama LED
Admin: Colosseo EAS
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Jaki kredyt najlepiej wybrać

Kredyt hipoteczny
Admin: lumaxart
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/lumaxart/2136953043/
Sporo osób poszukujących kredytu znakomicie dobranego do swoich potrzeb i wydolności finansowej zastanawia się nad kredytem mieszkaniowym albo hipotecznym. Jaka jest autentyczna różnica pomiędzy nimi? Obecnie duże ilości kłopotów związanych z chęcią budowy swojego domu, można nadzwyczaj łatwo rozwikłać za pomocą różnorodnych usług bankowych, dlatego najrozsądniej jest przyjrzeć się tym rodzajom kredytów uważniej.


konsultant
Admin: Mitch Altman
Na podstawie: http://www.flickr.com


A teraz kilka słówek o kredycie - a więc, czy kredyt dla seniora bywa możliwy? Odpowiedź bywa bardzo prosta - oczywiście, że tak! Prawda może zaskoczyć, chociaż seniorzy i osoby na rencie to są najulubieńsi interesanci banków (sprawdzony kredyt dla seniora - funduszhipoteczny.pl). Uważani bywają za nie robiących problemów oraz przede wszystkim - rzetelnych kredytobiorców, albowiem mają coś, czego młodociani nie mają - a bywa to nieporuszony dochód.


Na konkretną chwileczkę banki posiadają wyjątkowe oferty dla starców, szczególności Credit Agricole, ING Bank Śląski i wiele innego rodzaju. Jeżeli nadal masz wątpliwości odwiedź najbliższy bank, a zaskoczy Cię ilość propozycji. Nie zwlekaj oraz sprawdź już w tej chwili!
2020-02-12 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.