Co korzystniej wybrać - billboard czy telebim? Jakie zalety gwarantuje jedno i drugie rozwiązanie? Co jest najbardziej niezbędne?

Wiele osób zastanawia się, co wybrać, co będzie lepsze billboard czy telebim? Rzeczywiście na takie pytanie nie ma jednej odpowiedzi, bo jedno, jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety oraz wady.
sieć telebimów
Admin: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: AWBUD Wyroby Betonowe
Billboard jest nośnikiem reklamy, który ma znaczne rozmiary, najczęściej natomiast występuje w postaci tablicy lub plakatu. Billboardy są bardzo często podświetlane, żeby były widoczne, gdyż już jest ciemno. Rozmiary są różnorakie, mamy więc format europejski, jak i citylighty o większych rozmiarach, jakie pojawiają się na wiatach przystanków czy latarniach. Większe billboardy zauważalne są w metrze, a największe o rozmiarach od pięćdziesięciu do trzystu metrów kwadratowych definiujemy jako megaboardy i spotykane są najczęściej w dużych miastach.


Inne wiadomości

Dlaczego warto jechać na lotnisko prywatnym wozem? Tak jest najwygodniej, zatem nie ma co się wahać!

palma
Admin: Ed Dunens
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podróż podniebna to szybki i komfortowy sposób, aby przemieścić się pomiędzy dwoma punktami. Na lotnisko także można dotrzeć w komfortowych warunkach, gdyż zazwyczaj podobne miejsca bywają świetnie skomunikowane z miastem.


Telebim, a również sieć telebimów to bardzo istotny nośnik reklamy w formie wizyjnego ekranu, który jest zbudowany z diod LED.

Może zaciekawią Cię też podobne źródła na omawiany temat? Jeśli tak, to przejrzyj je i zdobądź inne informacje na to zagadnienie.

Najbardziej znaczącą przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu, mimo znacznego nasłonecznienia, a jednocześnie wyrazistość, jaka jest wywołana przez bardziej znaczną jakość powierzchni telebimu - sprawdź.

telebim wrocław
Admin: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tego typu ekran możemy montować na zewnątrz, jako reklama outdoorowa, ale również wewnątrz, czyli reklama indoor. Chociaż telebim jest nośnikiem droższym niż billboard, to jednakże najlepiej go wybrać. Ale by był jak najbardziej efektywny powinniśmy pamiętać o jednej, najbardziej istotnej rzeczy, czyli lokalizacji. Wielu specjalistów uważa, że najlepsza lokalizacja telebimu to właściwie pewny reklamowy sukces. Tego typu nośniki najkorzystniej lokalizować w miejscach, w których potencjalny klient spojrzy na ekran.
Najlepszymi lokalizacjami będą miejsca wzdłuż dróg przelotowych, które charakteryzują się sporym ruchem kołowym. Dobre są również okolice dużych skrzyżowań z sygnalizacją świetlną. Jeżeli chodzi o lokalizację to najbardziej istotnych jest kilka czynników.

Nie wahaj się i zobacz zawarte tu uwagi o nas (http://www.radca-filipski.pl/). To zapewne są warte Twojego zainteresowania dane - zwyczajnie kliknij tutaj.

Niezbędne jest, żeby zatrzymać przy naszej reklamie ewentualnego klienta, po to by ujrzał ekran, gdy jest nasz przekaz. Miejsce musi być dobrane tak, aby uwaga odbiorcy była skupiona jak najmocniej, by nic go nie rozpraszało. Są pewne miejsca, jakie gwarantują sukces, na pewno jak telebim Wrocław zapewnia bardzo skuteczną promocję.
2020-07-12 08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.