Zaplanuj własny cykl sterydowy

W obecnych czasach sporo osób ćwiczy, żeby posiadać idealnie prezentującą się sylwetkę. Jednak po jakimś czasie należałoby coś w treningu zmienić. Część osób urozmaica trening i dorzuca sobie bieganie i rower, a pewne osoby wybierają sterydy. Są oczywiście osoby, które wzbraniają się przed ich zażywaniem, ale bardzo często są to ludzie, którzy usłyszeli niezbyt przyjemne historie związane z używaniem sterydów. Niestety sterydy są okryte często złą sławą.
na masę mięśniową
Admin: Erik Nomm
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to związane z tym, że niektórzy ludzie nie wiedząc, co robią, pakowali w siebie cokolwiek, byle tylko lepiej wyglądać, najczęściej z przerysowanym lub bardzo marnym skutkiem. Nie zbudowali masy mięśniowej, a raczej zmieniało się ich zachowanie. Dlatego budowanie masy mięśniowej, którą potem będziemy mogli wyrzeźbić i z radością zaprezentować, powinna odbywać się pod okiem specjalisty znającego się na rzeczy.

To sprawi, że na spokojnie będziemy mogli ułożyć plan pierwszego cyklu sterydowego. Należy jednak mieć na uwadze to, że sterydy nie zastąpią ćwiczeń. Sterydy mają pomóc zwiększyć masę, jednak musimy stosować je podług wskazówek i pamiętać, by w czasie pierwszego cyklu sterydowego nie używać dwóch rodzajów sterydów. Wiadomo, że na siłowni będzie sporo znawców, którzy polecą nam bardzo silne sterydy. Ale najlepiej iść i najlepiej pogadać z fachowcem, by nie mieć kłopotów.

Pakerzy

Osoby, które bywają na siłowni wiele razy widzieli panów, którzy od pasa w górę prezentowali się świetnie, jedynie zapomnieli, że warto popracować jeszcze nad nogami. Do tego dochodzą ich dobre rady – jakie sterydy brać, że już powinniśmy zacząć. Ale nie powinniśmy brać z nich przykładu, ani też sięgać po produkty, które chcieliby nam sprzedać. Ci ludzie nie mają już niemalże żadnych ograniczeń, ich ciało działa zupełnie inaczej nasze ciało i nie ma, co truć się zbyt silnymi sterydami w początkowej fazie. Dlatego na pierwszy cykl sterydowy powinniśmy raczej wybrać propionat testosteronu niż anapol.


Inne wiadomości

Ochranianie własności intelektualnej oraz wynalazków czyli jaka rolę odgrywają współcześnie patenty.

Rzecznik patentowy na spotkaniu
Admin: itupictures
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz świat stał się tym, czym jest obecnie dzięki wynalazcom, ich marzeniom i pomysłom. Od kiedy ludzie zaczęli korzystać z pierwszych prostych sprzętów rozpoczął się dynamiczny czas wymyślania coraz to nowych rzeczy, aby ułatwić sobie życie, zdobyć pieniądze albo przewagę nad resztą. I tak jest do dnia dzisiejszego, w dalszym ciągu wiedza i informacje maja ogromną wartość, szczególnie w świecie biznesu. Ten kto pierwszy wprowadzi na rynek coś wyjątkowego zdobyć może sporą przewagę nad konkurentami, niestety czasami może się to wiązać z niekoniecznie dobrym postępowaniem.

Oczywiście część osób przy swym pierwszym cyklu wybierze sterydy w tabletkach, czyli metanabol, bo zrobienie sobie zastrzyków wydaje im się nie do ogarnięcia. Jednak, gdy będziemy już po pierwszym cyklu sterydowym i budowanie masy mięśniowej z pomocą sterydów będzie widoczne, następnym razem bez kłopotu sięgniemy po strzykawkę. Jeśli ma to zapewnić odpowiednie rezultaty to już nie będziemy się obawiać.
2015-01-13 16:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.