Fundusz zalążkowy - bez wątpienia doskonałe rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

Teraźniejszość znamionuje ciągły postęp. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują zachować swą pozycję na rynku.


absolwenci
Admin: Karen Mardahl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wprowadzają innowacyjne towary, testują nowe pomysły.

Zerknij - zrobiliśmy wyjątkowo dla Ciebie nowe hiperłącze do witryny (https://bscav.eu/oferta/tlumaczenia-symultaniczne/). Tam wyszukasz wiele rzetelnych wiadomości na zaprezentowany tu temat.

Wszytko po to, by zainteresować swoją ofertą nowych odbiorców.


Inne wiadomości

Narzędzia bankowe dla biznesu

akt - firma
Admin: Sebastian Schack
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z istotniejszych spraw jakie stają przed nami kiedy rozmyślamy o własnym przedsiębiorstwie jest stworzenie biznesplanu. Dokument tenże ma nam zapewnić informacje na temat rywalizacji w sektorze oraz jego specyfiki a również o naszych słabszych i mocnych stronach.


Realizacja nowoczenych rozwiązań wymaga olbrzymich nakładów pieniężnych w każdej fazie wdrażania nowych technologii - zaczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie ulepszeń, a na komercjonalizacji kończąc. Z myślą o takich właśnie projektach powstał fundusz zalążkowy, zwany inaczej inkubacyjnym - Prometeia Capital - specjaliści od kapitału zalążkowego. To idealna szansa na „zastrzyk kapitału”, w szczególności dla dopiero zakładanych spółek, które nie dostaną pożyczki z banku z uwagi na na brak niezbędnych zabezpieczeń.

Zaciekawił Cię nasz wpis? To rewelacyjnie! Nowe tak samo świeże artykuły odszukasz pod poniższym odnośnikiem - tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (https://franklincovey.pl/szkolenia/skuteczny-wizjoner-jak-przekonujaco-komunikowac-strategie/).

W tej chwili coraz więcej biznesmanów sięga po rzeczoną formę wsparcia, żeby, na przykład zbudować prototypy różnego rodzaju wynalazków. Trzeba podkreślić, iż nioemniejszym zainteresowaniem wśród właścicieli firm może poszczycić się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technicznej, co typowa giełda.


Chciałbyś zaryzykować i dołączyć do grona inwestorów, lecz nie wiesz jak to zrobić? Bez obaw, autoryzowany doradca New Connect z całą pewnością służyć Ci będzie pomocą i udzieli cennych wskazówek - autoryzowany doradca newconnect z Prometaia zaprasza.
2021-07-01 16:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.