Nie każdy program do rozliczania zeznań podatkowych pozwala na samodzielne wpisanie KRS fundacji charytatywnej

Używanie darmowych programów do rozliczania zeznań podatkowych z pewnością pomaga szybko oraz bezproblemowo uzupełnić druki. Jednakże nadzwyczaj często te aplikacje mają już wstępnie wklejony numer KRS organizacji charytatywnej, którego nie da się zmienić.


Jeśli interesuje nas przekazanie podatku KRS danej instytucji jest numerem, który koniecznie powinniśmy podać w zeznaniu, żeby pieniądze trafiły do celu.
Aby odnaleźć organizację, której pragniemy pomóc, trzeba zaglądnąć do Netu. Wystarczy odpalić wyszukiwarkę oraz wstukać właściwe słowa kluczowe, a na pewno uzyskamy bardzo wiele użytecznych wyników. Nie zapominajmy jednak, że jeśli będziemy wypełniać pIT 2017 program, który nam w tym pomoże, szczególnie jeśli jest bezpłatny, może mieć już wcześniej wstukany numer KRS, którego nie zmienimy - ważne źródło.


informacje
Admin: Anas Qtiesh
Na podstawie: http://www.flickr.com


Naturalnie darmowy program z przypisanym numerem KRS danej organizacji nie jest czymś złym. W końcu tak czy inaczej kogoś wspieramy. Czasem jednak chcemy samodzielnie znaleźć fundację, której pomożemy. W tym przypadku wypełniając pit 2017 program, który wykorzystamy, powinien dawać możliwość własnoręcznego wpisania tego numeru. Naturalnie, jeśli będziemy składać Zeznanie na stronie Ministerstwa Finansów, bez problemu samodzielnie dokonamy wyboru fundacji. Jeżeli więc interesuje nas przekazanie podatku KRS danej instytucji odnajdziemy w Internecie albo będzie on przypisany na stałe w wielu bezpłatnych programach - - > dodatkowe czytanie.
Jeśli zamierzamy wstukać KRS samodzielnie, to dokładnie sprawdźmy numer kilka razy, by nie zrobić błędu, gdyż zwykła literówka sprawi, że instytucja nie otrzyma pieniędzy.
2019-09-30 09:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.