Rzeszów to pierwszorzędna lokalizacja do przeprowadzenia prestiżowych negocjacji firmowych, zebrań, czy kongresów

Metropolia Województwa Podkarpackiego promuje fantastyczne zaplecze hotelowo-gastronomiczne i szkoleniowe. Sympozja w Rzeszowie odbywają się niemal każdego dnia. A po konferencji można poznawać uroki tego cudownego miasta. Rzeszów to do niedawna miejsce zaniedbanych kamienic, bezrobocia i kontrowersyjnych pomników. Od niedawna, z brzydkiego kaczątka wśród krajowych stolic wojewódzkich, zmienił się w jedno z najbardziej rozkwitających się miejsc w Polsce. Unowocześniony przemysł, wysoki komfort życia, jedne z najlepszych średnich zarobków w kraju, a także coraz prężniej rozkręcający się ośrodek wypoczynkowy. Podróżni zaglądają tu coraz chętniej.
hotel
Admin: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz dobrze rozwiniętej bazy gastronomiczno-hotelarskiej, włodarze stolicy zadbały o interesujące spędzanie wolnego czasu – trasy rowerowe, korty do gry w tenisa, kręgielnie, pola golfowe. Częste wydarzenia kulturalno-sportowe na rynku czy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu, ściągają amatorów dobrej rozrywki. Rzeszów jest zadbany, pełen uroku, w nieprzeciętny sposób łączący przeszłość i dostojeństwo zabytków, z nowoczesnością i wigorem tutejszej młodzieży - polecany hotel w Rzeszowie. Amatorzy obiektów historycznych z całą pewnością zatracą się w czasie oglądania cudownego rynku, obecnej wizytówki Rzeszowa, ślicznie odrestaurowanych kamienic, klimatycznej drewnianej studni. W świecie biznesu liczy się nie tylko pomyślnie załatwiony interes, ale i doskonały wypoczynek, z tego względu szkolenia w hotelach biją rekordy popularności w ostatnich czasach.

hotel
Admin: ludovic
Na podstawie: http://www.flickr.com
Hotele Spa to często renomowane centra konferencyjne, które nastawione są na obsługę wielkich kongresów, czy zjazdów.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy (https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/swietokrzyskie/kielce/kielce-salon-firmowy-19) tego wpisu zapraszamy do następnego tekstu, który znajduje się pod poniższym linkiem. Tam rozwieją się wszelkie Twe wątpliwości.

Kursy w hotelach Spa rozpoczynają się od wielogodzinnych przemówień, ale przypieczętowane są samymi przyjemnościami dla duszy i ciała, a o to właśnie chodzi - zobacz więcej. Logistyka idealnej konferencji to duży sprawdzian. Wdrożenie udanego kursu zmusza niejednokrotnie dużej siły i zasobów a także zsynchronizowania aktywności sporego grona osób.


Inne wiadomości

Pamiętne wakacje – jak zrobić, by były rzeczywiście wyjątkowe?

wakacje
Admin: Gareth Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już niebawem wakacje, a to oznacza, że wielu z nas postanowi odpocząć i pojedzie w tym celu nad nasze polskie morze. Jest to oczywiście korzystne rozwiązanie, gdyż wylegiwanie się na plaży wśród podmuchów gorącego wiatru i w towarzystwie słońca pozwala się rzeczywiście zrelaksować i zapomnieć o całym świecie.


Sukces pomysłu zależy w dużym stopniu od wyboru obszaru, w którym będzie to zorganizowane. Znalezienie akuratnego punktu na zebranie w Rzeszowie może być niebagatelnym sprawdzianem.
2019-02-23 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.