Gdzie należy umieścić reklamę produktu lub usługi?

Tworząc produkt lub usługę warto pamiętać także o tym aby przygotować sporą sumę pieniędzy na działania które są związane z marketingiem. Reklama w obecnych czasach jest zwyczajnie podstawą. Istnieje duża ilość środków przekazu treści marketingowej, chociażby ulotki, prasa, telewizja, internet, reklama outdoorowa. Warto wziąć pod uwagę w szczególności tą ostatnią. Albowiem tego rodzaju reklama która zostanie umieszczona na różnego rodzaju billboardach czy też nawet ekranach LED, bardzo dobrze zapada w pamięć osób które na nie zwrócą uwagę.


Ostatnimi czasy, a właściwie w ostatnich dziesięciu latach zauważalny jest szczególny przyrost liczby nośników reklamowych. Możemy je napotkać w dużych ośrodkach miejskich na przykład takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa, lecz nawet w niewielkich miejscowościach
ogromna reklama
Admin: Iain Patterson
Na podstawie: http://www.flickr.com
widzimy jak małe lub duże przedsiębiorstwa umieszczają swoje produkty na wielkoformatowych urządzeniach reklamowych. Jasną sprawą jest że w 2015 roku pojawia się ustawa krajobrazowa, której zadaniem jest ograniczenie ilość występujących billboardów w przestrzeni miejskiej, lecz prawidłowo zaprojektowana, zlokalizowana w miejscu w którym nie koliduje w żaden wypadku z otoczeniem jest wciąż dozwolona, co oznacza że treść jaką niesie taka reklama dotrze do szerokiego grona osób. Całkiem dobrym przykładem jest chociażby ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa, lub środki do oczyszczalni ścieków ekran LED Oświęcim Rondo Płonki, wymienione ekrany LED są dużo bardziej praktyczne aniżeli klasyczne billboardy, z tego względu że nie wymagają one zrywania starej oraz przyklejania nowej reklamy. Aby je zobaczyć można posłużyć się z wyszukiwarki, wystarczy wyszukać frazę: "ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa" czy też chociażby "ekran LED Oświęcim Rondo Płonki" lub tu: zobacz więcej. Bez wątpienia ktoś kto posiada firmę i produkt w dokładnie taki sposób odnajdzie właściciela ekranów i będzie w stanie z nim nawiązać kontakt co do włączenia nowej reklamy. Jak z łatwością można zaobserwować wielkoformatowe nośniki reklamowe lokalizowane się coraz częściej nie tylko w wielkich miastach, ale również tych mniejszych w szczególności w miejscach sporego ruchu pojazdów na przykład przy rondach lub też skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną.


Pragnąc zareklamować swój produkt lub też usługę należałoby skorzystać z pomocy profesjonalistów, choćby agencji reklamowej czy nawet właśnie zwrócić się do zarządcy billboardów albo ekranów LED, bowiem w ten sposób przedstawiona reklama ma szansę dotrzeć do bardzo dużego grona konsumentów, oraz na pewno jest tańsza niż minutowy spot reklamowy emitowany w telewizji w porze ogromnej oglądalności.
2022-11-14 08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.