Najnowsza propozycja klubów bokserskich skierowana do każdego

Pięściarstwo kojarzone jest z bezwzględnością. Z reguły wyobraża się tą dyscyplinę jako rywalizację dwóch barbarzyńców, którzy chcą zrobić krzywdę osobie z którą rywalizują. W takiej konfrontacji nie liczy się drugi człowiek, ale wygrana. Siła i brutalność biorą górę nad techniką i sztuką walki. Czy tak należy rozumieć boks? Otóż nie. Okazuje się, że nie jest to sport wyłącznie dla brutali i kryminalistów. Ostatnio niektóre zawodowe kluby bokserskie wyszły z ofertą dla każdego, dla kogo sport i rekreacja są istotnymi dziedzinami życia. Każdy więc, kto chce udoskonalić kondycję i poznać tajniki boksu w celach obronnych, może udać się na trening pod okiem zawodowych trenerów.

trening boks
Admin: Ibere Romani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Projekt otwartych treningów w klubach sportowych zrodził się prawdopodobnie w Stanach Zjednoczonych. Tam wiele sal bokserskich, tak zwanych gymów, jest otwartych dla przeciętnych zjadaczy chleba, którzy nie myślą o zawodowej bokserskiej karierze. I faktycznie wiele osób z tej możliwości korzysta. Przykładem takiego stanu, gdzie jest powszechna taka praktyka , jest Teksas. Tam na treningi boksu z profesjonalnym instruktorem przychodzi każdy, kto tylko chce (to się zawsze przyda: ). Bez względu na status materialny czy wykształcenie.

trening bokserski
Admin: Ibere Romani
Na podstawie: http://www.flickr.com
Boks daje możliwości upustu energii i emocji po trudach każdego dnia. Po uiszczeniu opłaty, tak jak na siłowni można chodzić na ćwiczenia, gdzie pod okiem profesjonalnego instruktora pracuje się nad umiejętnościami obronnymi. Dodatkowym plusem takich treningów jest fakt, że nierzadko prowadzi je szanowany trener, który wyuczył niejednego mistrza świata. W naszym kraju podobnie istnieje możliwość odbycia takich treningów pod okiem fachowca. Zobacz: akcesoria sędziowskie.

Zawodowy instruktor będzie pracował nad techniką i kondycją. Można w czasie sesji treningowej poczuć się jak zawodowy pięściarz. I nie ma potrzeby wejścia do ringu i stoczenia pojedynku z przeciwnikiem. Niewątpliwie poznanie techniki bokserskiej przyda się w codziennym życiu, ponieważ ulica nie należy do najbezpieczniejszych. Osoba trenująca przekona się także, że w boksie nie liczy się tylko siła, a dobra technika znaczy o wiele więcej niż się wydaje. Należałoby więc trenować, gdyż sport (trening funkcjonalny wrocław) amatorski to zdrowie.
2018-08-21 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.