KGDM Sp. z o.o. - profesjonalni rzeczoznawcy majątkowi

Potrzebny Ci najlepszy rzeczoznawca majątkowy? Zobacz ofertę Krajowej Grupy Doradztwa Majątkowego z Warszawy. Reprezentują ją specjaliści rynku nieruchomości, posiadający wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, ich wycenie oraz poradach w tym temacie.
Witryna to serwis przeznaczony zarówno dla profesjonalistów poszukujących danych o aktualnych tendencjach w branży, jak i dla osób chcących skorzystać z porad specjalistów w dziedzinie wyceny nieruchomości.

Czy odnalazłeś wymagane informacje na opisywany temat? Jeżeli tak, to świetnie, ale równie interesujące będą wiadomości na niniejszym portalu. Wtedy przejdź tutaj (www.partnerzy.pl/).Inne wiadomości

Radca prawny Rzeszów zawsze nam pomoże

Sąd
Admin: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com
W czym może nam pomóc radca prawny Rzeszów?

Ma szansę się okazać, że mamy jakieś trudy z prawem, a ponieważ w ogóle się na nim nie znamy, to calutka kwestia urasta do rozmiarów olbrzymiego kłopotu. Na szczęście jak się okazuje, chętnie własną wiedzą będzie nam pomagał radca prawny Rzeszów.


Często
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Na podstawie: http://www.kgdm.pl/
szukamy porad specjalistów w zakresie prawa dotyczącego zbycia, kupna lub innego rodzaju obrotu nieruchomościami. Odwiedzając stronę można bez trudu odnaleźć wielu doświadczonych specjalistów z tych branż. Nieruchomości są dzisiaj branżą dynamicznie się rozwijającą, dlatego warto zdecydować się na porady specjalistów, na bieżąco badających rynek i najnowsze trendy.

Główne usługi oferowane przez KGDM to: - wyceny : wycenianie nieruchomości (Dominplus Toruń) dla osób prywatnych, zarówno dla instytucji, jak i klientów indywidualnych, - wycena nieruchomości, przeznaczonych na zabezpieczenie spłaty zobowiązań kredytowych lub do celów ubezpieczeniowych, - wycena wartości firmy, - wycena wartości udziałów w spółce, - określenie wartości majątku przedsiębiorstwa w celu - przygotowania sprawozdania finansowego, - obliczanie wartości godziwej.

Sporządzane przez ekspertów firmy raporty, charakteryzujące najważniejsze kwestie powiązane z nieruchomościami cenione są przez wielu znawców rynku, jak również przez przedsiębiorców i inwestorów.
2019-10-29 08:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.