Jakie konto dostaniesz zakładając rachunek w banku ING?

Konto wirtualne w dzisiejszych czasach posiada już raczej dowolna osoba. Dzięki niemu można by kupować w sklepach internetowych czy płacić nasze rachunki za prąd czy telefon.
Dzięki rachunkowi można by posiadać kontrolę nad swymi oszczędnościami.


Kto chce założyć konto osobiste ING Bank Śląski okaże się doskonałym wyborem. Każdy, kto ukończył osiemnaście lat mógłby sobie takie konto otworzyć, posiada dowód osobisty, numer komórki oraz konto mailowe. Rachunek tego typu okaże się oceniony pozytywnie przez osoby, które same robią większość płatności przez internet. Wszystkie płatności można wykonywać za pomocą komputera jak i komórki przez aplikację mobilną.

Nie chcesz skończyć interesującego tematu na jednym poście? Zatem namawiamy do następnych - kliknij odnośnik i wejdź na zbliżoną stronę.

Otworzyć tego typu konto można by przez internet przy pomocy formularza on-line. We wniosku podać należy podstawowe informacje konieczne do zidentyfikowania klienta przez bank. Takie informacje to imię i nazwisko, numer PESEL, adres, adres mailowy oraz numer komórki. Na podany adres listowny będzie wysłana karta debetowa, która umożliwia płatności w sklepach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest darmowe i przeważnie trwa ok. jednego tygodnia. Instytucja bankowa jednak przypomina, że ma na to 14 dni. Ważne dla klientów mogłoby być to, że bank nie wymaga informacji o zarobkach, ani regularnego przelewania wypłaty na konto.


puzzle
Na podstawie: flickr.com


W tym momencie otwierając rachunek, machinalnie dostajesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie takiego rachunku jest darmowe oraz nie potrzeba wpłacać na niego pieniędzy.
Jeśli ktoś nie zamierza go wykorzystywać, może je bez kłopotu zlikwidować z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczy, jeżeli osoba nie zamierzając korzystać z tego konta, zaloguje się na własny rachunek oraz złoży chęć zamknięcia rachunku przez internet.
2022-03-04 08:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.