Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są zaaranżowane na organizację wydarzeń i zadowolenie odbiorców?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może potrzeba Ci czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Sprawdź co w tym obszarze ma do zaproponowania rynek!Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.
To konstruowany, lokalny wysokościowiec zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście-Północ na ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Tworzenie budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a zostanie zakończona w czerwcu 2017 roku. Sporo dodatkowych wiadomości przeczytasz na tej stronie kontynuuj czytanie. Nawierzchnia użytkowa tego wielopiętrowego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego natomiast wielką część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.franklincovey.pl/zarzadzanie-talentami-w-firmie/), jaki przeniesie Cię na stronę! Zachęcamy!

m2, z około 400 pomieszczeniami, a nieco mniej, pomieszczenia handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego lokalu wykonała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy budynku mieszczą się centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także przebudowywane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Admin: tico_24
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to pokaźna gama wyboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najpopularniejsze obiekty konferencyjne Szczecin posiadają w pełni zaaranżowane obiekty konferencyjne poznań a także foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaprojektowana wielofunkcyjnie, np. z zastosowaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, dających możliwość dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. W czasie organizacji większych wydarzeń można na takie obiekty liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to ciekawa konkurencja dla konferencji przygotowywanych w wysokiej klasy hotelach. Lokum takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające długoletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek różnorodnych eventów o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnorodnych budynkach hotelowych oraz konferencyjnych.
Jako organizatorzy firmy doskonale znają wymogi i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również szczególne wymogi wobec samej organizacji przedsięwzięcia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno wygodnie przygotowanych, jak i zaaranżowanych w nowoczesny sprzęt multimedialny!
2020-06-27 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.