Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są zaaranżowane na organizację wydarzeń i zadowolenie odbiorców?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może potrzeba Ci czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Sprawdź co w tym obszarze ma do zaproponowania rynek!Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.
To konstruowany, lokalny wysokościowiec zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście-Północ na ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Tworzenie budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a zostanie zakończona w czerwcu 2017 roku. Sporo dodatkowych wiadomości przeczytasz na tej stronie kontynuuj czytanie. Nawierzchnia użytkowa tego wielopiętrowego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego natomiast wielką część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.franklincovey.pl/zarzadzanie-talentami-w-firmie/), jaki przeniesie Cię na stronę! Zachęcamy!

m2, z około 400 pomieszczeniami, a nieco mniej, pomieszczenia handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego lokalu wykonała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy budynku mieszczą się centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także przebudowywane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Admin: tico_24
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to pokaźna gama wyboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najpopularniejsze obiekty konferencyjne Szczecin posiadają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne a także foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaprojektowana wielofunkcyjnie, np. z zastosowaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, dających możliwość dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. W czasie organizacji większych wydarzeń można na takie obiekty liczyć.

Uzyskanie innych wiadomości na rozpatrywany tutaj temat jest dla Ciebie sprawą pilną? Jeżeli tak, to bez strachu kliknij ten odnośnik oraz tam zdobądź więcej info (https://hotelaquarion.pl/atrakcje-w-poblizu).

Obiekty konferencyjne Szczecin to ciekawa konkurencja dla konferencji przygotowywanych w wysokiej klasy hotelach. Lokum takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające długoletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek różnorodnych eventów o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnorodnych budynkach hotelowych oraz konferencyjnych.
Jako organizatorzy firmy doskonale znają wymogi i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również szczególne wymogi wobec samej organizacji przedsięwzięcia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno wygodnie przygotowanych, jak i zaaranżowanych w nowoczesny sprzęt multimedialny!
2021-10-31 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.