Noclegi w Polsce

W czasie urlopów wielu z nas planuje jakiś wyjazd w bardziej i mniej znane zakątki Polski. W Polsce odszukamy ogrom interesujących miejsc w których można spędzić interesujący urlop. Takimi miejscami mogą być np: Władysławowo, Gdynia, czy też Gdańsk

Noclegi Sopot
Sopocka plaża
Admin: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Miasto Sopot jest znanym uzdrowiskiem w naszym kraju. Niektórzy twierdzą, że kto w lecie nie był w Sopocie, ten nie wie, co znaczą wakacje nad morzem. Miasto Sopot zalicza się do miast o bardzo wysokim standardzie bytowania. Świeże powietrze, zabytkowa architektura sprawiają iż, relaks tutaj, to ogromna przyjemność. Najwięcej turystów Sopot ma pod koniec sierpnia, gdy zaczyna się tu Festiwal Piosenki.Zimą molo i uliczki są bardzo wyludnione, ale należy to raczej do uroku tego miasta. Najbardziej znanym i obleganym miejscem w tym mieście jest oczywiście molo. Więcej na Noclegi Władysławowo Niezwykle blisko trójmiasta położone jest miasto Władysławowo. Jest to miasto przez, które przejeżdżamy jadąc na Półwysep Helski. Miasto to jest bardzo często zwiedzanym miejscem przez sportowców – ze względu na bardzo dużą procentową zawartość jodu w powietrzu.

Ten wątek Cię zainteresował? Więc odsyłam tu (http://e-militaria.pl/101-inc_96), ponieważ odnajdziesz tu ciekawe dane na to zagadnienie, które warte są zainteresowania.

Centralną częścią miasta jest deptak wzdłuż, którego znajduje się bardzo dużo sklepów z pamiątkami. Najbardziej znaną częścią tego deptaka jest Aleja Gwiazd Sportu. Władysławowo podobnie jak inna znana miejscowość Międzyzdroje wykorzystuje turystyczny potencjał, jakim jest ośrodek sportu, dlatego zaczęto organizować Festiwal Sportu. Podczas trwania Festiwalu Sportu na chodniku promenady z wielką pompą odkrywane są kolejne gwiazdy upamiętniające, polskich sportowców. Mają je już m.in. Dariusz Michalczewski, Otylia Jędrzejczak Zbigniew Boniek i Sylwia Gruchała i wielu innych. Do tej pory w sumie umieszczono już czterdzieści osiem gwiazd. Miasto Władysławowo to bardzo przepiękne i urokliwe miasto z przepięknym portem. następne informacje


Inne wiadomości

Atrakcje we Wrocławiu

Wrocławiu
Admin: Monika
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to nierzadko pomijany obręb naszego kraju. Wrocławiu od paręnastu lat dynamicznie się rozwija i zapewnia turystom coraz więcej atrakcji, jakie ubogaca przyciągająca architektura. Zobaczcie, jakie miejsca rekomendujemy zobaczyć we Wrocławiu. Zaczniemy dosyć tradycyjnie, od Starówki. Starówka we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, ciasne, klimatyczne uliczki sprawiają, iż Stare Miasto we Wrocławiu jest aktualnie jednym z piękniejszych w Polsce. Jednak w trakcie spaceru sugerujemy zwracać uwagę na parę najważniejszych zabytków Starego Miasta.

Noclegi Gdańsk
Miasto bursztynu, Neptuna i Heweliusza. Co roku zwiedzane jest przez miliony urlopowiczów. Miasto Gdańsk to intensywnie rozwijający się ośrodek akademicki.
Niezwykłe jest to w tym mieście, iż właściwie wszystkie wychwalane przez wycieczkowiczów kamienice zostały odnowione po drugiej wojnie światowej - starówka jest najważniejszą częścią miasta. W Gdańsku bez trudu można odszukać miejscówkę do spania. W zależności od położenia od centrum i terminu pobytu ceny są bardzo różne. W okresie letnim należy zarezerwować sobie nocleg z wyprzedzeniem. Niezwykle popularne są noclegi domki koniaków w mieszkaniach prywatnych.Niezwykle często tego typu rozwiązanie jest najlepsze - ceny są atrakcyjne, a można zyskać komfort prywatności i spokoju.
Czytaj
Noclegi Gdynia
Miasto Gdynia, która dwa lata temu obchodziła 80-lecie bytowania, to jedno z wielu nadmorskich miast które od wielu lat przyciąga bardzo wielu urlopowiczów. Turystycznym sercem miasta jest Skwer Kościuszki i bulwar Nowowiejskiego, gdzie można pospacerować.
Według stałych bywalców najwspanialsze plaże i widoki można odszukać w Orłowie - jest to południowa dzielnica Gdyni. Nad świetlistą plażą góruje ogromny, klif, stanowiący doskonałe tło dla niezwykłych zdjęć.
2021-08-18 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.