Planujesz wyjazd w góry? Zobacz, co musisz ze sobą zabrać!

Chodzenie po górach zdecydowanie jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wymarzyć. Jeżeli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki górskiej i już teraz zaplanowałeś jakąś większą wyprawę w góry, z pewnością powinieneś zapoznać się z tym artykułem - dowiesz się z niego, jakie sprzęty będą Ci niezbędne w wysokich górach, a które można spokojnie zostawić w domu.


regulator temperatury
Admin: Health Gauge
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprawdzaj temperaturę!


Inne wiadomości

Jak zafundować bardzo potrzebującym pomoc finansową w trakcie rozliczania się z własnego podatku?

zaproszenie ślubne
Admin: Parekh Cards
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma się co oszukiwać znakomita większość Polaków nie cierpi wręcz składania corocznych deklaracji podatkowych. Wiele osób zostawia to na sam koniec, powodując iż kolejki w budynkach urzędów robią się naprawdę długie. Ten coroczny, nieprzyjemny obywatelski obowiązek ma jednak swe pozytywne aspekty.


W czasie wędrówek w wysokich partiach niewątpliwie ogromnie istotne jest regularne sprawdzanie temperatury swojego ciała. Wówczas przyda się regulator temperatury, dzięki któremu będziesz mógł sprawnie regulować temperaturę swojego ciała termometry rezystancyjne. Dodatkowo regulator temperatury przyda się po prostu do mierzenia temperatury będącej w powietrzu - jeżeli będziesz miał świadomość, jak wielce jest zimno, wówczas bez wątpienia będziesz mógł szybciej reagować na wszystkie zmiany.


Kontroluj wysokość!


W czasie górskich wędrówek bardzo istotne jest również kontrolowanie wysokości, na której się znajdujesz. Jeśli nie przyda Ci się do tego PH metr, niewątpliwie powinieneś już zabrać jakieś urządzenie specjalistyczne do pomiaru wysokości, na której się znajdujesz.


ph metr
Sporo jedzenia!


Będąc w górach powinieneś nieustannie dbać o swój bilans energetyczny.

Przeczytaj ten serwis, ponieważ on na pewno także Cię bardzo zainteresuje. Opisuje on pokrewną kwestię, zatem nie wahaj się i kliknij tu!

Jeśli z powodu zimna lub wiatru stracisz zbyt dużo temperatury, a co za tym idzie - także energii - wówczas zdecydowanie wyprawa nie będzie należeć do udanych.

Nie zabieraj jednak ze sobą na wyprawę kanapek z szynką - w takich przypadkach bez wątpliwości o wiele lepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju żele energetyczne. Są o wiele lżejsze, a jednocześnie potrafią dodać naprawdę sporo energii, co niewątpliwie nie jest bez znaczenia.

Może Cię zainteresować -
2022-04-20 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.