zakupy w mieście Łódź

Złączenie supermarketu z butikami, jakie mają własne działy w każdym centrum handlowym to optymalny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to gród z najogromniejszym w Polsce parkiem w granicach miasta, oraz z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź jest znana też z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.


Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Centralne miejsce zajmuje rynek, gdzie odbywają się różnorodnego rodzaju imprezy i koncerty. Nader interesującym pomysłem jest to, że latem fragment owej przestrzeni zajmuje piaszczysta plaża, zaś zimą jest możliwość korzystać ze ślizgawki. Manufaktura szczyci się najdłuższą fontanną w Europie. Piękny pejzaż podświetlonej wody, przesuwającej się w rytmie muzyki, to wyjątkowy pejzaż. Stosownym wybiegiem jest rozlokowanie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, aby opiekunowie mogli bez trudności zrobić konieczne zakupy.
galeria handlowa
Admin: Joshua Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakupy w Łodzi jest możliwość robić w kilkuset sklepach zlokalizowanych w jednym regionie. W pokonaniu tak obszernych tras pomagają interesantom osobliwe wehikuły. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to też centrum zabawy i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o przeróżnym stopniu trudności, fitness klub i skate park. Przy sposobności sprawunków jest możliwość także skorzystać z kompleksu kulturalnego.

Czy masz ochotę zbadać wątek poruszony w tym tekście? Jeżeli jesteś za, to czytaj w serwisie (propertyapart.com/apartamenty-soft-lofty-legnicka) kolejne zajmujące treści.

W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów, w tym ceneo. Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, jaka zajmuje 12 000 m² powierzchni urzędowych, w tym bank.

Uwaga! Mamy dla Ciebie kolejny tekst - a w nim kompleksowa treść (www.lampydodomu.pl/) na ten temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy owocnej lektury.

W skład kompleksu wchodzi też czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Przebudowa ówczesnej fabryki została tak przeprowadzona, aby częściowo ocalić ówczesną aurę owego miejsca. Przeważają tu stare, pofabryczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, jakie pozostały jednak gruntownie przebudowane w środku.


Czyniąc zakupy w Łodzi, koniecznie należy pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to punkt zebrań miejscowej społeczności. Mimo iż dzisiejsza Manufaktura przyciąga tłumy kupujących, to liczne sklepy, chociażby z akcesoriami i przyuliczne ogródki z piwem, jak i okoliczne dyskoteki, cały czas cieszą się olbrzymią renomą.
2020-06-22 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.