Wybieramy parking przy lotnisku we Wrocławiu – kilka wskazówek

Lotnisko we Wrocławiu jest jednym z najistotniejszych międzynarodowych lotnisk w Polsce, w każdym roku korzystają z niego setki tysięcy pasażerów. Wokół lotniska działa wiele parkingów. Czym kierować się przy doborze miejsca, w którym pozostawimy nasze auto?

parking
Admin: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy parking posiada inne wygody, z łatwością znajdziemy więc propozycje, dopasowane do naszych potrzeb. Ważną kwestią, na którą większość podróżnych zwraca uwagę, jest koszt usługi. Większość parkingów oferuje upust przy większej liczbie dni i jest to atrakcyjne rozwiązanie, kiedy wybywamy na dłużej, na przykład na wakacyjny wypoczynek, lub do pracy dorywczej. Jeśli natomiast udajemy się w podróż biznesową i nie będzie ona trwać dłużej niż kilka dni, należy poszukać parkingu, który od początku proponuje korzystne ceny. Obowiązkowo dowiedzmy się, jaki jest sposób naliczania należności – w związku z tym, że wiele odlotów i przylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych albo bladym świtem, korzystną wersją jest naliczanie doby w systemie godzinowym, a nie kalendarzowym. Pamiętajmy jednak, że kwota za usługę nie może stanowić wyłącznego kryterium. Trzeba dowiedzieć się, czy wybrana firma gwarantuje bezpłatny przewóz na drodze parking lotnisko parkingi lotnisko chopina wrocław, co prawda, większość parkingów funkcjonuje niedaleko obiektu, lecz w sytuacji podróżowania w godzinach nocnych, posiadania ciężkiego bagażu, albo brzydkiej pogody, zawsze wygodniej jest podjechać pod wejście luksusowym samochodem niż pokonywać trasę pieszo. Kolejnym, równie ważnym udogodnieniem dla kierowców, jest możliwość wcześniejszego zaklepania miejsca parkingowego, na przykład drogą internetową (lotniskoparkingwroclaw.pl/kontakt/). To rozwiązanie pozwala uniknąć sytuacji, w której nerwowo szukamy wolnego miejsca tuż przed lotem. Dopytajmy, czy rezerwacja jest darmowa – zdecydowana większość parkingów nie pobiera opłaty za rezerwację miejsca parkingowego.


Inne wiadomości

Przydatne rozwiązania dla ludzi posiadających swój samochód

nocleg
Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że aktualnie pozostawienie własnego samochodu w bezpiecznym miejscu niekiedy nie jest prostym zadaniem. Ogólnodostępne parkingi są bardzo szybko zajmowane przez kierowców, i z tego powodu kolejni zainteresowani właściciele aut czasami muszą znacznie dalej pozostawić swój pojazd.

Oprócz udogodnień, istotne jest, by parking przy lotnisku we Wrocławiu posiadał doskonały poziom ochrony. Podstawą jest ogrodzenie terenu i 24-godzinny nadzór. Dobrze jest wybrać miejsce parkingowe, które jest dobrze oświetlone po zmroku, niezbędny jest również profesjonalny system monitoringu. Zanim pozostawimy pojazd w upatrzonym miejscu, upewnijmy się, czy firma, w cenie miejsca postojowego, obejmuje nasze auto ubezpieczeniem od kradzieży i nieszczęśliwych wypadków. Zwróćmy uwagę na stan ogólny parkingu. Podłoże powinno być dobrze odwodnione, gwarantując wygodę na drodze do i z samochodu, w każdych warunkach atmosferycznych.
2023-02-11 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.