Czym w rzeczywistości powinien objawiać się wysoki standard w hotelu

Dla większości ludzi pobyt w hotelu, nawet jeżeli nie jest to hotel z największą liczbą gwiazdek, to nie lada gratka. Z zasady bowiem jest to miejsce przeznaczone do nocowania w pokojach o lepszym standardzie niż w innych obiektach zaliczanych w skład infrastruktury turystycznej. Czym jednak w praktyce winien objawiać się ten wyższy standard dla standardowego klienta? Rzecz jasna, standard hotelu jest wyraźnie związany z klasą do jakiej hotel można zaliczyć. Już z chwilą stawiania nieruchomości inwestor winien wiedzieć, czy chce, by powstał hotel klasy średniej, czy z kolei hotel luksusowy z apartamentami. Zależnie od tego ma się pojawić w pokojach i pozostałych pomieszczeniach odpowiedni standard.
hotel
Admin: Hotel przy Baszcie
Na podstawie: hotelprzybaszcie.pl
Oczywiście należy zdawać sobie sprawę, że co hotel, to także inne interpretacje co do obowiązujących standardów, z tymże stali bywalcy różnych hoteli są w stanie błyskawicznie wyczuć występujące różnice. Bardzo często w mniejszym hoteliku, z niedużą liczbą pokoi mogą występować o wiele korzystniejsze warunki, niż w większych hotelach, które ciężej utrzymać w ryzach.

Oczywiście, o tym, czy w hotelu panuje wysoki standard, przekonują się klienci, których obsługuje się na miejscu. To tak naprawdę my, wynajmujący noclegi możemy stwierdzić finalnie, czy obsługa ta stała na wysokim poziomie i czy wyposażenie hotelu było w zupełności wystarczające. Oczywiście prawdą jest, że dla jednych jeśli na przykład w łazienkach są suszarki hotelowe do włosów, to już hotel (https://www.coraltravel.pl/Turcja/Side/hotel/DIAMOND-ELITE/10276/40-2690-24FF.html) zyskuje na tym, dla innych natomiast jest to tak oczywiste, że na tego
hotel
Admin: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
rodzaju „detale” nie zwracają uwagi - http://www.impeco.pl/kategoria/suszarki-hotelowe-do-wlosow (http://www.impeco.pl/kategoria/suszarki-hotelowe-do-wlosow). Oni będą analizować, czy w hotelu można napić się drinka za free, jakie udostępnia się usługi w ramach odnowy biologicznej i rekreacji, czy w jaki sposób byli obsłużeni, w momencie, gdy zgłosili jakąś usterkę.


Inne wiadomości

Jeżeli chcielibyśmy zwiedzić Wrocław trzebaby wynająć hotel minimum na kilka dni, gdyż miasto gwarantuje wiele atrakcji

Catering
Admin: Stare Mury
Na podstawie: http://www.staremury.eu/
Polska to naprawdę atrakcyjny kraj i każde województwo może pochwalić się naprawdę pięknymi krajobrazami oraz zabytkami, które przyciągnął uwagę niejednego turysty zza granicy. Za przykład może służyć województwo dolnośląskie, ulokowane w południowo zachodniej Polsce - jedno z najpopularniejszych w całym kraju i co roku przyciągające nowe osoby, które chciałyby tu osiąść na stałe.


Prawdą jest, że ci, którzy rzadko korzystają z usług hoteli nie mają większego miernika w ramach którego mogliby określić standard i rodzaj obsługi w hotelu. Mogą koncentrować się wyłącznie na ocenie innych lokatorów i mieszkających w hotelu. Pamiętajmy jednak, że takim wyznacznikiem powinny być przede wszystkim nasze potrzeby. Bez wątpienia kierownicy wysokiej klasy hotelów dostosowują standardy właśnie do potrzeb klientów. Nie bójmy się zatem po wizycie w hotelu wysnuwać swoich opinii, tak samo pozytywnych, jak i negatywnych.
2018-08-03 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.