Jakie kupić łóżka do hotelu?

Podstawowym wyposażeniem pokoju w każdym hotelu jest bez wątpienia łóżko. W dużej mierze to właśnie do łóżka uzależnione jest, jak goście, którzy zdecydowali się zatrzymać w hotelu będą wspominać pobyt w hotelu. Jakie więc wybrać łóżka do hotelowego pokoju, aby goście spędzili noc wygodnie i chcieli do hotelu powrócić?
Zobacz portfolio:

dostawki w hotelu
Admin: Torsten Maue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oferta łóżek , które przeznaczone są do pokoi hotelowych jest niezwykle duża. Osoby prowadzące hotele mają do wyboru łóżka hotelowe pojedyncze, podwójne, ale także tak zwane dostawki. Oprócz tego w pokojach w hotelu możemy dostrzec naprawdę wielkie łóżka podwójne. Ten ostatni rodzaj łóżek nazywany jest queen size. Z reguły dokonując wyboru administratorzy hoteli, hosteli i moteli postanawiają postawić na łóżka hotelowe mające podwójny materac. To rewelacyjne rozwiązanie, gdyż pozwala dopasować obicie znajdujące się na wierzchu materaca do ogólnej kolorystyki pokoju, w którym ma się znaleźć. Wybierając łóżka do hotelu, powinno się wybierać modele charakteryzujące się lekką konstrukcją. Taki typ konstrukcji sprawi, że obsługa hotelowa nie będzie miała trudności z odsunięciem łóżka w celu dokładnego posprzątania pokoju. Łóżka mające podwójny materac określa się mianem łóżek kontynentalnych.

Inne wiadomości

Czy hotel spa wellness ma możliwość nam dać?

sauna w hotelowym spa
Admin: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy w hotelu pragniemy wyłącznie sypiać czy także się zrelaksować?. Kiedy chcemy się zatrzymać w jakimś hotelu, to musimy się zastanowić, czy chcemy tam wyłącznie spać oraz jeść, czy czekamy również na jakieś dodatkowe usługi?


Ważna strona:

pokój hotelowy
Admin: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór właściwego łóżka do pokoju hotelowego to jednak nie wszystko. Dla hotelowych gości liczy się nie tylko komfortowy materac. Goście hotelowi zwrócą przede wszystkim uwagę, czy sama konstrukcja łóżka jest schludna, ale też czy sam materac również jest czysty. Właściciele obiektu hotelowego i obsługa hotelowa powinni więc dołożyć dużych starań, aby utrzymać je w świetnej czystości. Z kolei z punktu widzenia osób, które sprzątają hotelowe pokoje znaczenie ma przede wszystkim to, czy można w ekspresowym tempie wymienić pościel na nową. Wybierając nowe łóżka, powinno się więc postawić na taki model, który pozwoli na szybką i wygodną wymianę pościeli. Rodzaj łóżka musi być dobrany także do standardu na jakim utrzymany jest hotel. W hostelu raczej nie należy spodziewać się łóżek queen size. W hotelach o wysokim, przynajmniej trzygwiazdkowym standardzie, na gości będzie czekać nie tylko duże, ale również wysokie łóżko. Naprawdę ważna jest również jego szerokość. W hotelu o najwyższym standardzie nawet w jednoosobowym pokoju gość będzie spał na szerokim łóżku. Na łóżko, którego szerokość wynosi sto czterdzieści centymetrów nie mogą liczyć ci, którzy zatrzymują się w hostelu.
2021-05-13 08:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.