Gonitwa za pieniądzem to norma w obecnych czasach

Chociaż dawne przysłowie mówi , iż "pieniądze szczęścia nie dają" to jednak patrząc na


obecne czasy można mieć wrażenie, że niesłychanie straciło na autentyczności.
Fabryka
Admin: Cory M. Grenier
Na podstawie: http://www.flickr.com


telebim
Admin: Steven Straiton
Na podstawie: http://www.flickr.com


Cóż, dla teraźniejszego człowieka finanse (przekonaj się jak przebiega prowadzenie ksiąg rachunkowych warszawa Account sp. z o.o.) mają ogromną wartość. Czy jest możliwe się temu dziwić? Raczej nie, ponieważ bez pieniędzy trudno dać sobie radę w okresie konsumpcjonizmu. Wszystko musimy kupić, opłaty pochłaniają dużą część dochodów, a samo wyżywienie rodziny to ogromnie duży koszt w obrębie miesiąca. Teraźniejsze czasy to także czas rywalizacji i to już od najwcześniejszych lat. O co rywalizujemy? Właściwie o wszystko. O fajniejsze i droższe ubrania, okazalsze domy, bardzo nowoczesne samochody, lepsze wykształcenie - do tego współzawodnictwa właściwe finanse również są naturalnie potrzebne.

Pojawiła się właśnie pomocna strona (www.psmtechnik.pl/), która zawiera przydatne informacje na prezentowany temat, zatem nie zwlekaj tylko przeanalizuj ją starannie.

Już w najmłodszych klasach szkoły podstawowej rodzice niesłychanie chętnie zapisują swoje dzieci na dodatkowe zajęcia - to jasne również płatne, by maluch mógł się realizować w konkretnym kierunku. Nabywamy jak najdroższe przedmioty, aby nasze dziecko nie czuło się gorsze w grupie rówieśniczej. Ta pogoń za wszystkim, lepszym, fajniejszym pochłania nasze finanse w dużym stopniu, a żeby nadrobić te straty , pracujemy więcej i więcej.
Czy to się kiedyś odmieni? Trudno powiedzieć, lecz obserwując aktualne czasy jest możliwe pokusić się o stwierdzenie, że to dokładnie pieniądz rządzi prawie wszystkim. Jeśli ich ie mamy czujemy się gorsi, mniej wartościowi, nieporadni. To przekazujemy młodszemu pokoleniu, zatem niewątpliwie ono także tych nawyków bardzo szybko nie zmieni.
2020-08-11 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.