Metody na połączenie sportu z rekreacją

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest eskapadą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, odsłaniając skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeczki, łąki swoimi zabarwieniami oraz zapachem zapierają oddech w piersiach. Wszystko to w ciszy zakłóconej tylko pieśnią ptaszków, szumem drzew oraz pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki - cud Sudetów. Rafting Bardo to kapitalna forma spędzenia czasu wolnego. Szlak Nysa Kłodzka - Przełom Bardzki przy stosownie niskim stanie wody jest proponowany wręcz dla rodzin z maluchami, dla osób starszych ale również ludzi poszukujących relaksu. Decydując się na Rafting Bardo sugerujemy przybyć, na przystań do Barda (prawie 75 kilometrów od Wrocławia w kierunku Kudowy), w tym miejscu zostawiają Państwo swój samochód na parkingu. Po dobraniu ekwipunku (pagaje, ponton, kamizelki) jedziemy do miasteczka Młynów, w którym na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu pływania na pontonie i w drogę.

Chciałbyś poznać więcej na ten temat - zapewne spodoba Ci się bieżąca publikacja (www.golden-cars.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/), którą stworzyliśmy z myślą o Tobie. Po więcej szczegółów wejdź w link.

Szlak ma 15 km a spływ trwa 2,5-3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda w którym zdają ekwipunek na przystani. Na miejscu jest dogodne miejsce na ognisko, gdzie można wypocząć po spływie. Górskie spływy kajakowe nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. To kapitalne połączenie sportu i rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowy punkt na mapie urlopowiczów wypatrujących wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting Bardo ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny. Szczególna topologia wodna sprawia, iż pomiędzy marcem a październikiem gdy stan wód w owych okolicach jest duży jest to wymarzone miejsce na spływ. Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach w czasie letniego bądź zimowego urlopu? Chcesz świetnie spędzić czas z rodzinką albo zaaranżować wyjątkową niespodziankę dla własnych ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to eskapada pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną kotliną, miedzy barwnymi łąkami a także wysokimi skałami okrytymi zielonym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich.

Czy według Ciebie ten tekst zawiera użyteczne dane? Jeżeli tak, to przeczytaj też pomocne źródła (https://activtour.pl/chce-zobaczyc/pelagiczne/), które są niezwykle wciągające.

Oprócz uroczych widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić fotografie fascynującym mieszkańcom owej pięknej okolicy – czaplom, dzikom. Spływy pontonowe są kapitalną formą spędzenia wolnego czasu.

Inne wiadomości

Ośrodki rehabilitacyjne na terenie państwa Polskiego - morze, góry czy też mazury?

jezioro
Admin: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polska to kraj niewiarygodnie różnorodne jeśli chodzi o temat występujących w nim lokalizacji - porównując je do innych państw, mamy praktycznie wszystko, co ma możliwość pomóc osobom chorym, jeśli chodzi na przykład o powietrze.
2020-08-08 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.