Jak zorganizować udany urlop rodzinny w Karpaczu?

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich naszego kraju. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Karpacz, widok ze Śnieżki
Admin: arekz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uwagi na swoje bogate plusy turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest znakomitym miejscem do spędzenia wakacji zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy chcą spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie turystyka.

Intryguje Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link - to rzeczywiście wiarygodna oferta (https://www.eccotravel.eu/dominikana/index.php?atrybuty_up=pl_plaze), która jest warta Twojego zainteresowania.

Baza noclegowa Karpacza jest bardzo dobrze rozwinięta. Odnajdziemy tutaj zarazem snobistyczne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje około 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje niedrogie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla miłośników narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje również sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dzięki czemu są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnorodnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na wyjątkowo czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza mieści się wiele basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

Inne wiadomości

Szukasz ciekawego miejsca na wakacje? Wybierz się w polskie góry!

Nóż militarny sog
Admin: SOG
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli nie byłeś w obecnym roku jeszcze nigdzie na wakacjach, bez wątpliwości nadszedł właściwy czas, żeby coś zaplanować. Właściwie każdy z nas bowiem potrzebuje przynajmniej od czasu do czasu wypoczynku.


*** Kompletną propozycję na odpoczynek 2014 w Karpaczu można wyszukać w serwisie bądź klikając na poniższe linki: - Karpacz noclegi - Karpacz pokoje gościnne - Karpacz pokoje
2021-01-16 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.