Czasami każdy z nas chce uciec od hałasu wielkiego miasta i od pracy - warto może uciec na Kaszuby

Cudze chwalicie, swojego nie znacie - głosi staropolskie i mądre motto. I jest w tym spora dawka przykrej prawdy. Rodacy w ostatnich latach zazwyczaj latają na wakacje na południe Europy.


Tym samym zupełnie ignorują piękno przyrody swojej ojczyzny.


prawo
Admin: Dhinakaran Gajavarathan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Świetna propozycja na weekend. Gdzie się udać?

Pokój dzienny
Admin: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo wiele ludzi lubi wypoczywać czynnie i organizować sobie weekendowe wycieczki w ciekawe regiony. Jeżeli pogoda i odległość na to pozwalają, są to wycieczki rowerowe, jeżeli nie – samochodowe


Polska ma do zaoferowania doprawdy wiele dla ludzi, którzy mają ochotę poznać jej piękno. Posiadamy przecież kilka ładnych miasteczek, mamy góry i morze.

Jeżeli masz ochotę zdobyć większą ilość informacji na omawiany temat, kliknij na ten odnośnik do www (https://www.legalnomads.pl/), a znajdziesz tam wiele interesujących danych.

Mamy też cudowne jeziora na Mazurach i Kaszubach. W ogóle Kaszuby są przepięknym, chociaż wciąż pomijanym regionem Polski.

Z pewnością zainteresuje Cię ta polecana treść (https://norbitbooking.pl/noclegi/gliwice/hostel) na przedstawiany wątek, zatem nie czekaj - kliknij tu i zobacz więcej na taki temat!

Jeżeli ktoś jedzie na północ Polski, to najczęściej jedzie nad Bałtyk. Wszyscy mijają Kaszuby i nawet nie myślą o tym, żeby się tam zatrzymać. To duży błąd. Kaszuby to cudowny widoki - jeziora oraz lasy, kulturalni mieszkańcy, przepyszne dania i święty spokój. Doprawdy trzeba je odwiedzić, nim zaczną tam jeździć tłumy turystów. Tak było w przeszłości z Mazurami. Zatem jeżeli pragniemy odwiedzić ten zakątek, to warto jechać w samo centrum Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - przykładowo do Chmielna. To tu odpoczniemy oraz naładujemy akumulatory. Możemy tu spędzić nawet miesiąc i nie dostrzeżemy jak czas szybko mija na błogim leniuchowaniu, zbieraniu grzybów, przechadzkach po lesie lub pływaniu na jeziorze.


Jeżeli ciekawią nas domki Chmielno ma tego typu obiekty na wynajem. Będziemy mogli wtedy czuć się swobodnie, ponieważ będziemy posiadać swą kuchnię. Prywatność oraz spokój będą nam gwarantowały cudowne kaszubskie lasy.
2020-08-05 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.