Pokaz produktu na dużym ekranie

Przedstawienie reklamy towaru na telebimach to najbardziej funkcjonalna postać reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów przynosi sporo większe możliwości reklamy.
Skonfigurowane w wielu punktach powiększają liczbę adresatów, a tym samym liczbę potencjalnych konsumentów. Za sprawą cyfrowej techniki diodowej, również dynamicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę konsumenta, także działają na rozpoznawalność marki.


Częstość z którą ukazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do potencjalnego klienta, które w konsekwencji prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania.


Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na okoliczności pogodowe przyciągają wzrok, a przy tym są świetnie wyraziste. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/) zademonstrowana w takiej formie nie tylko prędko i skutecznie dociera do ewentualnych klientów, ale również ceny jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe niż typowe koszty pozostałych reklam Potrzebne ci sieci telebimów.


proces
Admin: Metro Atlanta Marketing Association
Na podstawie: http://www.flickr.com


Reklama na telebimie Trójmiasto pozwala na zastosowanie opcjonalnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego . Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/szyldy-reklamowe/) na telebimie nie tylko błyskawicznie i efektywnie dociera do potencjalnych odbiorców, lecz również koszty jej wyprodukowania i demonstracji są dużo niższe.
Reklama na telebimie to niezliczone możliwości kreacji, cała kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamizm obrazu pozwala na użycie nadzwyczaj twórczego przesyłu reklamowego. Obraz filmowy jest dużo lepiej utrwalany niż normalny obraz bilboardowy.
2018-08-18 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.