Atrakcyjna lokata, na którą opłaca się decydować

Na rynku pojawia się mnóstwo najnowszych produktów finansowych, jakie de facto są wyjątkowo atrakcyjne dla klientów. Można je otrzymać w bankach po wypełnieniu wszystkich spraw formalnych. Przede wszystkim chodzi o pożyczki, aczkolwiek to nie wszystko. Wyjątkowo często takimi produktami będą też lokaty na nad wyraz atrakcyjnym oprocentowaniu. Te, jakie opłaca się wybrać.


karty płatnicze
Admin: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego każda osoba, jaka myśli o tym, żeby zmieniać konto i założyć kolejną lokatę musi zaznajomić się z bieżącymi opcjami oraz wytypować tę, jaka będzie dla niej najwłaściwsza. Warto swoją decyzję skonsultować ze specjalistą w konkretnym oddziele bankowym, aby mieć pewność, że jest ona słuszna. Pośród ofert takich jak korzystna lokata, na jaką opłaca się zdecydować na pewno w ostatnim czasie wyróżnia się happy idea bank, bo można po jej założeniu liczyć na bardzo duże oprocentowanie, które wynosi aż 4 procent na rok, warto więc tym się zainteresować.

Kwota lokaty wynosi od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Propozycja taka przeznaczona została tylko dla nowych klientów banku. Co warte podkreślenia, będzie to nad wyraz wygodna opcja, bo lokatę Happy da się założyć na stronie www banku Idea. Czas posiadania lokaty Happy jest krótki i obejmuje trzy miesiące.

Podobnie zajmujące materiały znajdują się w analogicznym serwisie. Jeśli chcesz je przeczytać - zobacz pod linkiem kredyty dla przedsiębiorstw, który jest tu.

Konsument, by mięć tę lokatę nie ma obowiązku mieć absolutnie konta bankowego oraz skorzystać z innych produktów finansowych w Idea Banku. Aczkolwiek można posiadać wyłącznie jedną tego typu lokatę. Lokatę Happy traktuje się za bezpieczną, ponieważ założone są na nią maskowane hasło dostępowe, a wszystkie transakcje czy to online, czy telefoniczne są szyfrowane.


oszczędności
Informacje wysyła się wraz z podpisem elektronicznym. Lokata ta posiada poparcie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Sama kapitalizacja odsetek na takiej lokacie zwiększa kwotę kapitału o kwotę należnych odsetek na koniec okresu rozliczeniowego. Zerwanie umowy przed upływem tego okresu skutkować będzie zwrotem ulokowanych pieniędzy, przy jednoczesnej stracie odsetek zgromadzonych w trakcie przechowywania sumy lokaty. Lokata ta jest jedną z bardziej opłacalnych pośród najnowszych produktów finansowych i faktycznie opłaca się z niej zrobić użytek. Doskonale wypada na tle pozostałych lokat terminowych, a więc klienci, jacy się na nią zdecydują z pewnością tego nie będą żałować. W związku z tym lokatę Happy w Idea Banku zaleca coraz więcej ekspertów od ekonomii.
2019-10-17 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.