Skitouring - doskonały sposób na to, by poprawić formę

Szybko zapadający zmrok, liście spadające z drzew, niskie temperatury, desczowa pogoda za oknem - jesień rozpanoszyła się u nas na dobre. Jednak czas prędko mija i nim zdążymy się spostrzec nadejdzie zima.


Jedni przyjmują ową wiadomość z niepokojem, inni na samą myśl o białej porze roku skaczą z radości, cały rok gromadząc niezbędny sprzęt i przeglądając oferty biur podróży w poszukiwaniu najciekawszej propozycji.


skitouring
Admin: Macnetize.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

W jakiej kwocie proponowane będą loty Warszawa Barcelona?

Gdańsk
Admin: Harald Groven
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podziwianie przeróżnych miast nie będzie dzisiaj żadnym trudem, gdy z miejsca na miejsce mamy sposobność się przenosić w czasie paru godzin, również jeżeli obydwa punkty oddziela spora odległość.


Austria, Szwajcaria, południowy Tyrol każdego roku przyciągają setki spragnionych „białego szaleństwa” turystów z nieomal wszystkich zakątków świata. Zimno, niezapomniane pejzaże przed oczami, zadbane stoki i masa śniegu dookoła to dla zwolenników sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. W dzisiejszych czasach rekordy popularności bije skitouring (oceń). Zapewne znaczna część z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie wtajemniczonym wyjaśniamy: to nic innego jak połączenie wędrówki po górach i tradycyjnego zjazdu na nartach. Co ciekawe przywołana forma uprawiania sportu była znana już dawniej a ostatnio niejako „odkurzona” ponownie wraca do łask. A jeżeli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zainwestuj w narty K2.

Odpowiada Ci ten tekst? To ekstra, sprawdź stronę jezioro sarbsko atrakcje pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Dlaczego warto je zakupić? Powodów jest przynajmniej kilka.


Fantastyczne właściwości jezdne, niezwykła dynamika, olbrzymia stabilność, idealne trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, bardzo dobra przyczepność, wysoka jakość wykonania, wykorzystanie nowoczesnych technologii - wymieniać można bez końca.
2020-03-20 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.