Jakiego rodzaju pozytywne strony posiada leasing auta? Co powinno przekonać do pomyślenia nad takim rozwiązaniem?

Niektórym osobom wydaje się, że kupno auta jest jedyną opcją, jeżeli chcemy swobodnie korzystać z takiego pojazdu na co dzień. Nic bardziej mylnego. Istnieje jeszcze wszak leasing, który także ma dobre strony.
Jakie?


budynek szkoły
Na podstawie: flickr.com


Jest sporo firm, jakie świadczą takie usługi, w ten sposób nie jesteśmy skazani tylko na pojedynczą dostępną na rynku opcję. Jednym z przykładów jest leasing Idea Bank. Dzięki takiej usłudze możemy korzystać każdego dnia z samochodu, ale nie martwić się wieloma kwestiami, które z reguły leżą po stronie właściciela. W wielu przypadkach odpada potrzeba wykonywania przeglądów, albo nieprzewidzianych napraw, jakie na pewno okazują się zmorą wielu osób mających pojazd na własność.


portal
Admin: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może się wydawać, iż uiszczanie co miesiąc rat za to, iż możemy korzystać z auta, jest dużym kosztem. Natomiast pomyślmy, iż musimy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych zakupić, w takim wypadku również czekają na nas koszty, natomiast z reguły jeszcze większe. Wiele ludzi, gdyby właśnie nie leasing, raczej nie byłoby w stanie sobie pozwolić na jeżdżenie takiej klasy samochodami. To bez wątpienia powinno przekonać tych, co marzą o wozie z wyższej półki. kapitał, który należy włożyć na początek, jest o wiele niższy, aniżeli zakup świetnej jakości pojazdu. Oprócz tego mamy auto nowe, jeszcze z salonu.
Z kolei kupując samochód, najczęściej chcąc oszczędzić gotówkę, poszukujemy już czegoś kilkuletniego. Dla właściciela firmy plusem jest również możliwość rozliczenia podatku VAT, co dodatkowo pomniejsza wydatki całego przedsięwzięcia.
2020-12-06 17:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.