Co należy do zadań osoby, jaka poszukuje zatrudnienia na tego typu stanowisku jak stróż?

Czy wiesz, że od osób, jakie chcą być zatrudnione jako stróż jakiegoś obiektu, nie nakłada się zazwyczaj jakichś specjalnych wymagań? Oczywiście zalecane są osoby, jakie legitymują się wykształceniem np. licealnym, znają przepisy PPOŻ oraz ew. mają już doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku.


Kolokwialne określenie tego typu stanowiska to odźwierny, jednak w ogłoszeniach o pracę stosuje się też określenia: stróż.


Do jego zadań należy zachowywanie czystości na wyznaczonym obszarze, którym może być np. dom czy stadion. Poza tym w co poniektórych wypadkach (np. opieka nad blokiem mieszkaniowym), wspomniany dozorca posiada przymus zachowywania czystości nad terenem przylegającym do takiej nieruchomości. Ponadto tego typu nadzór dotyczy także mienia, które znajduje się w ochranianym przez niego obiekcie. To właśnie z nim, jako z osobą pierwszego kontaktu będzie rozmawiać ktoś, kto chce taki obiekt zwiedzić. Pozostałymi słowami kompetentny gospodarz musi poza obowiązkiem troszczenia się o estetykę oraz stan technologiczny obiektu, odznaczać się również predyspozycjami interpersonalnymi.


poszukiwania
Admin: Ttaaj
Na podstawie: http://www.flickr.com


Do pozostałych obowiązków osoby, jaka pracuje (zobacz ile zarabia przedstawiciel handlowy) na takim etacie jak dozorca jest także zapisywanie osób, które wchodzą oraz odchodzą z obiektu, nad którym posiada on swój nadzór. Tego typu pracownik robi także małe czynności konserwacyjne oraz porządkowe.


Inne wiadomości

W jakie miejsce udać się jeśli życzysz sobie doskonalić swoje umiejętności jako fizjoterapeuta?

kontakt
Admin: Maarten Brinkerink
Na podstawie: http://www.flickr.com
Życzysz sobie pomagać chorym ludziom dochodzić do sprawności. Nie do końca sprawny, który nie może biegać, zwraca się do Ciebie, abyś jemu dopomógł stanąć na nogi.


W ich ramach może przykładowo zamiatać liście przed wejściem do domu lub otwierać lufciki, żeby przewietrzyć środek danego obiektu. Zarobki na tym stanowisku nie zaliczają się do najwyższych, jednak ma to swe powody.

Jeśli masz ochotę poznać większą ilość informacji na to zagadnienie - poczytaj tu (https://contra-odszkodowania.pl/kiedy-ubezpieczyciel-moze-odmowic-wyplaty-odszkodowania-oc/) wszystko, co Cię ciekawi na ten temat.

Praca nie jest wymagająca ani uciążliwa.
2021-08-02 08:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.