Rodzaje reklamy zewnętrznej

Zewnętrzna reklama zwana jest z języka angielskiego outdoorową bądź uliczną reklamą.


Outdoor znaczy reklamę, jaka jest eksponowana na zewnątrz na celowo do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: billboardach, filarach ogłoszeniowych, nośnikach zainstalowanych na przystankowych wiatach lub kioskach, tablicach elektronicznych bądź telebimach.


Druk
Admin: Peter Kofler
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Życie nie zawsze jest usłane różami i nasze stosunki z szefem są w stanie nas doprowadzać do białej gorączki

Szkolenie
Admin: Caro Griffin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety czasami zdarza się, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać w pracy. Przyczyn jest niestety kilka.


Niektórzy posiadają pracę idealną. Po prostu wszystko im pasuje: dojazd, szef, godziny pracy, ludzie z pokoju, obowiązki i nawet wypłata.


Reklamy outdoorowe należą do technik marketingu niestandardowego albo marketingu partyzanckiego. Przykładem takiej reklamy może być opakowanie domu lub reklama wielkoformatowa z spożytkowaniem trójwymiarowych form.


rodzaje reklam zewnętrznych: billboardy Wrocław to popularne wielkoformatowe tablice określone do prezentacji plakatów reklamowych. Zwykle umieszczane są przy drogach poza obszarami zabudowanymi. Billboard nierzadko jest iluminowany dla zapewnienia właściwej widzialności plakatu nocą. Citylight – to reklamowy panel o rozmiarach 1,20 × 1,80 m. Reklamowy plakat zawieszany jest za szybą jak też podświetlany. Citylight montowane bywają na przystankowych wiatach, latarniach bądź jest reklamą wolnostojącą. Reklama - tworzywa sztuczne do reklamy - pneumatyczna – jest to dmuchana reklama, posiada mobilny pneumatyczny nośnik zewnętrznej reklamy. Jest prędka w instalacji a także łatwa w transporcie, a oprócz tego efektownie się prezentuje. Stosowana bywa na plenerowych imprezach. Reklama wielkoformatowa – tego wariantu reklamy mają powierzchnię powyżej 100 m². Przeważnie są montowane na murach budynków albo na rusztowaniu podczas remontu budynku.


Reklamy wielkoformatowe zrealizowane są z winylowej siatki backlight, jaka przepuszcza światło czy też z pełnego winylu frontlight, jaki światła nie przepuszcza. Reklama wielkoformatowa może też mieć formę reklamy wolnostojącej.
2022-02-01 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.