Masz pomysł na firmę, ale nie wiesz, w jaki sposób zdobyć finanse na wystartowanie?

Po ulicach chodzi wielu ludzi, w głowach których powstają świetne pomysły na biznes. Bywa jednak, że nie potrafią się przebić, bądź najprościej w świecie – nie posiadają finansów na start. Czy dobry pomysł ma szansę na pomoc?


ludzie biznesu
Admin: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak. Ciekawym rozwiązaniem okazał się fundusz kapitału zalążkowego. Na czym polega? Osoba z planem na postęp branży biotechnologicznej czy medycznej zgłasza się do Funduszu. Ten stwierdza, czy naprawdę jest potencjał. Jeżeli tak, w zamian za nie więcej aniżeli pięćdziesiąt procent udziałów, pomaga stworzyć przedsiębiorstwo, zaplanować biznesplan, przekaże lokal na siedzibę i sprzęt komputerowy. Przedsiębiorstwo powoli będzie rosnąć, ponieważ pieniądze z dofinansowania wesprą jej produkt czy usługę. Fundusz kapitału zalążkowego to więc fantastyczne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorstw.

Czy zadziwił Cię ten artykuł? Żeby poznać zagadnienie wejdź tu oraz poznaj więcej szczegółów (http://snmw.pl/skup-wycena/monety/) - zapewne będą dla Ciebie zadziwiająco interesujące.

Ważne, iż takie środki finansowe rozmieszczone są na terenie wszystkich rodzimych województw (dolnośląskim, mazowieckim, śląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim…).

Czy aby na pewno doradca NewConnect potrafi pomóc w debiucie na rynku akcji?

Tak, tak. Czym właściwie jest rynek akcji NC? To rynek dla średnich, świetnie rozwijających się firm, które do dalszego rozwoju potrzebują dodatkowych kwot pieniężnych.

Jeżeli masz chęć wyszukać materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj (http://www.workservice.pl/praca/operator-wozka-widlowego/warszawa/) i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Pozyskane od inwestorów mają za zadanie przysłużyć się wyższemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy
Admin: The Elite Ayrshire Business Circle
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek jest też pociągający dla inwestorów, gdyż otrzymują łatwy dostęp do przedsiębiorców, których pomysł na biznes jest tak bardzo interesujący, że w w latach kolejnych może przyprowadzić miliony. Alternatywny rynek akcji to doskonałe miejsce na zadebiutowanie spółek z branży energetycznej czy informatycznej. Należy jednak mieć świadomość, iż przygotować do startu na NewConnect może jedynie autoryzowany doradca jak na serwisie . tego typu współpraca jest obowiązkowa. Nie każdy doradca NewConnect może pochwalić się spektakularnymi wejściami, jednak najlepsi na polskim rynku dają radę wprowadzić nawet do kilku spółek. Listę autoryzowanych doradców można znaleźć na stronie internetowej NC. Którego właściwie wybrać, decyduje spółka, gdyż tylko ona finansuje jego obsługę.
2019-10-18 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.