Traktat o roli kieszeni w życiu człowieka

Każdy z chłopców jakich znam, największą wagę przywiązuje do tak niepozornego atrybutu jakim są kieszenie. Niby nic a jednak bardzo ważna kwestia dla niego. W końcu gdzieś musi ukrywać i w jakiś sposób nosić swoje największe skarby: sznurki, guziki, kamyki, papierki po zjedzonych cukierkach i w końcu cukierki. Z tegoż powodu podstawową zasadą przy zakupie bluzy a już zwłaszcza bluz chłopięcych to - im większa liczba kieszeni i im są większej wielkości tym piękniej. Najlepiej gdy jednocześnie kieszeni jest dużo i są duże. Wówczas jest to rajska bluza chłopięca.

Jogging
Admin: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Być może zapyta ktoś, czy dorośli lub nieco starsi chłopcy zachowali z dzieciństwa zamiłowanie do tego wynalazku - odpowiedź nie pozostawia wątpliwości – TAK. Starczy dokładnie przyjrzeć się swojej okolicy.

Absorbujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie (https://sklep.sport-max.pl/ser-pol-263-olimp-thermo-speed.html), którą tu odnajdziesz, też jest coś ciekawego!

Nie upłynie wiele czasu, a na pewno dwóch, trzech panów zobaczymy albo w spodniach tzw. bojówkach, albo ubranych w sportowe okrycia kangurki.


Oczywiście bywają zamiłowania, w których to kieszeń a może raczej ich duża ilość robi ogromne wrażenie i nie są to zajęcia zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn, zwłaszcza w obecnych czasach gdzie właściwie niewiele jest obszarów gdzie czegoś – zwłaszcza paniom - nie wypada. Taką czynnością jest na przykład wędkowanie. Zajęcie to dla cierpliwych, a kto jeśli nie dama ma wiele cierpliwości? Nie budzi zdziwienia widok kobiety w polarze damskim z zarzuconą na bluzę kamizelką dla wędkarzy wypełnioną po brzegi haczykami, spławikami a już o robaczkach i innych paskudztwach nie będę wspominać poprzez litość dla czytających.

Inne wiadomości

Gdzie spędzisz tegoroczne wakacje? Rekomendujemy Nasze morze!

Obuwie sportowe
Admin: Alicia A. L.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie spędzisz najbliższe wakacje, mamy dla Ciebie świetną poradę - z pewnością powinieneś wybrać nasze morze. Prawdopodobnie dawno tam nie byłeś, bo ostatnimi laty obserwujemy wielką modę na wyjazdy zagraniczne - oczywiście jednak warto to zmienić!


Paniom również po pracy czy po wykańczającym dniu należy się relaks. Może to być na przykład relaks z książką, obowiązkowo w damskie bluzy, w swoim ogródku lub też w komfortowym fotelu na werandzie. Po co przy czytaniu „Czarodziejskiej Góry” pomocne są kieszenie w bluzie? Otóż po to, żeby do przyjemności książkowych dołączyć przyjemności smakowe. Przecie nie wygodnie jest się co chwila odrywać od wciągającej lektury i biec po nową garść „Michałków” czy „Malagi” do herbaty zielonej (w końcu trzeba zadbać o zdrowie).

Jak widać z powyższego tekstu, niewątpliwie to kieszenie są najlepszymi przyjaciółmi ludzi.
2021-01-28 12:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.