Traktat o roli kieszeni w życiu człowieka

Każdy z chłopców jakich znam, największą wagę przywiązuje do tak niepozornego atrybutu jakim są kieszenie. Niby nic a jednak bardzo ważna kwestia dla niego. W końcu gdzieś musi ukrywać i w jakiś sposób nosić swoje największe skarby: sznurki, guziki, kamyki, papierki po zjedzonych cukierkach i w końcu cukierki. Z tegoż powodu podstawową zasadą przy zakupie bluzy a już zwłaszcza bluz chłopięcych to - im większa liczba kieszeni i im są większej wielkości tym piękniej. Najlepiej gdy jednocześnie kieszeni jest dużo i są duże. Wówczas jest to rajska bluza chłopięca.

Jogging
Admin: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Być może zapyta ktoś, czy dorośli lub nieco starsi chłopcy zachowali z dzieciństwa zamiłowanie do tego wynalazku - odpowiedź nie pozostawia wątpliwości – TAK. Starczy dokładnie przyjrzeć się swojej okolicy.

Absorbujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie (https://sklep.sport-max.pl/ser-pol-263-olimp-thermo-speed.html), którą tu odnajdziesz, też jest coś ciekawego!

Nie upłynie wiele czasu, a na pewno dwóch, trzech panów zobaczymy albo w spodniach tzw. bojówkach, albo ubranych w sportowe okrycia kangurki.


Oczywiście bywają zamiłowania, w których to kieszeń a może raczej ich duża ilość robi ogromne wrażenie i nie są to zajęcia zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn, zwłaszcza w obecnych czasach gdzie właściwie niewiele jest obszarów gdzie czegoś – zwłaszcza paniom - nie wypada. Taką czynnością jest na przykład wędkowanie. Zajęcie to dla cierpliwych, a kto jeśli nie dama ma wiele cierpliwości? Nie budzi zdziwienia widok kobiety w polarze damskim z zarzuconą na bluzę kamizelką dla wędkarzy wypełnioną po brzegi haczykami, spławikami a już o robaczkach i innych paskudztwach nie będę wspominać poprzez litość dla czytających.

Inne wiadomości

W zdrowym ciele zdrowy duch

człowiek podczas biegania
Admin: Georgie Pauwels
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polecana przez rehabilitantów porcja aktywności ruchowej wymagana aby zachować zdrowie to od trzydziestu do sześćdziesięciu minut gimnastyki każdego dnia. Bieganie nie jest jedną jedyną postacią aktywności ruchowej zalecaną osobie, która chciałaby żyć długo i zdrowo.


Paniom również po pracy czy po wykańczającym dniu należy się relaks. Może to być na przykład relaks z książką, obowiązkowo w damskie bluzy, w swoim ogródku lub też w komfortowym fotelu na werandzie. Po co przy czytaniu „Czarodziejskiej Góry” pomocne są kieszenie w bluzie? Otóż po to, żeby do przyjemności książkowych dołączyć przyjemności smakowe.

Jeżeli masz ochotę znaleźć materiały na omawiany temat, to przejdź tutaj aplikacja do obsługi basenu i zobacz pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Przecie nie wygodnie jest się co chwila odrywać od wciągającej lektury i biec po nową garść „Michałków” czy „Malagi” do herbaty zielonej (w końcu trzeba zadbać o zdrowie).

Jak widać z powyższego tekstu, niewątpliwie to kieszenie są najlepszymi przyjaciółmi ludzi.
2021-07-12 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.