Oprogramowania do rozliczenia z Urzędem Skarbowym - dużo informacji dowiesz się w tym miejscu

Jak co roku, nadchodzi czas rozrachunków z Urzędem SkarbowymUS. Ktokolwiek kto posiada komputer i dojście do internetu jest w stanie skorzystać z udogodnień.


Portal podatnika przeznaczony jest dla każdego, kto opłaca podatki, lub pragnie uzyskać wiadomości o podatkach.
pit2016
Admin: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na portalu odnajdziemy również podpowiedzi, które pomogą odpowiednio zapełnić i przekazać rozliczenie roczne przez internet, oraz niezbędne programy i instrukcje . Elektroniczny asystent w znacznym stopniu uprości przeprowadzenie wszelkiego rodzaju rachunków skarbowych. Wystarczy napisać swoje dane personalne, także wysokość zysków i kontynuować krok po kroku zgodnie ze wskazówkami oprogramowania, aby w rezultacie uzyskać gotowy blankiet do wydruku, albo do wysłania przez sieć.


Część ogólnodostępna portalu obejmuje informacje dotyczące poszczególnych podatków, również (znajdź więcej) umożliwia składanie zeznań pit 2016 drogą elektroniczną, częścią portalu jest program e-deklaracje . Przekazuje również wiadomości które dotyczą wypełniania zobowiązań podatkowych, terminarz z obowiązującymi terminami, kalkulatory, wyszukiwarki, wstępnie zapełnione deklaracje podatkowe, również usługę przetestowania statusu podmiotu w VAT i sprawdzenia NIP.


Cmentarz
Admin: Rod Raglin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Oprogramowania są tak stworzone, że same liczą podatek należny, sumę do zwrotu, lub podatek do zapłacenia. Jedyne co powinien zrobić podatnik to w wyraźny sposób wypełnić pojedyncze części.
Oprogramowania pozwalają na odliczenie wszelkich ulg, bądź darowizn. Co ważne, za pomocą aplikacji w szybki i łatwy sposób mogą się rozliczyć również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.


Po przekazaniu PIT (zobacz darmowy program pit za 2019) pobieramy UPO dla potwierdzenia przekazania deklaracji.
2020-10-07 18:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.