Mięśnie
człowiek podczas skoku ze spadochronem
Admin: U.S. Pacific Air Forces
Na podstawie: http://www.flickr.com

Troska o swoją formę jest bardzo istotną sprawą w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas prowadzi siedzący styl pracy

Każdy żyje dziś w niezwykłym tempie. Jednakże ten fakt dotyczy przeważnie mieszkańców wielkich metropolii. Warszawa jest w naszym kraju metropolią, gdzie tempo życia jest ponoć spore.
Męska klatka piersiowa
Admin: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób efektywnie ćwiczyć, czyli jakie odżywki na rzeźbę będą najlepsze i najlepsze ćwiczenia na masę.

Niezależnie od pory roku powinniśmy zadbać o silne mięśnie oraz ładnie wyrzeźbione ciało. Zarówno w wakacje, jak zrzucamy grube czapki, tak i późną jesienią wypada dbać o kondycję naszych mięśni. Mnóstwo osób, przez zdecydowaną część dnia, nie ma dostatecznej ilości ruchu, czy także zbyt rzadko zmienia stałe pozycje. Przyczynia się do takiej sytuacji przede wszystkim siedzący tryb życia.
siłownia
Admin: Morten Skovgaard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu kluby fitness i siłownie cieszą się taką popularnością, jak najlepiej zacząć ćwiczyć.

W ostatnich latach uruchamianych jest coraz więcej siłowni i klubów fitness. Co prawda jeszcze nam daleko do krajów zachodnich, w których duża część społeczeństwa systematycznie gdzieś ćwiczy, ale wszystko kieruje się w dobrą stronę. Ludzie zaczynają sobie zdawać z faktu, że o swoje zdrowie i formę fizyczną należy dbać, a najlepsza będzie do tego aktywność sportowa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.