Namiot
Pralka turystyczna

Gdy zamierasz w trakcie wakacji spać na biwaku, nie zapomnij spakować do plecaka kilku niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, lecz również w jakimś interesującym zakątku w naszej ojczyźnie lub zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w luksusowym hotelu, to inni decydują się na kilkudniową wyprawę w góry. Decyzję, gdzie się wybrać, trzeba podjąć odpowiednio wcześniej, gdyż od takiej właśnie decyzji dużo zależy, np. zawartość torby podróżnej.
Góry zimą
Admin: Madalina Ungur
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samotna ekspedycja górska

Warto samotnie chodzić w góry. Nie ma znaczenia czy jesteś damą, czy mężczyzną, ile masz lat i jakie jest twe doświadczenie. Jeżeli czujesz, że na twojej drodze pragniesz samotności, po prostu uczyń to i odważ się wyruszyć samemu.
podróż
Na podstawie: pixabay.com

Lokal, do którego dobrze zajrzeć

Kiedy ruszamy w jakąkolwiek podróż i ma być to typowy turystyczny wypad, to należy kupić niezbędne rzeczy. A można je znaleźć w sklepie turystycznym. Każdy turysta musi wiedzieć, co okaże się potrzebne w jego wypadzie, ale musi też mieć świadomość, że czasem wskazówka od osoby pracującej w takim miejscu może być przydatna.
plecak
Admin: Alberto Ziveri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Plecak: ważne wyposażenie każdego turysty wyruszającego na górski szlak

Wśród przeznaczonych do górskich wędrówek akcesoriów plecak jest jednym niezwykle ważnych. Wyprawy w góry to bez wątpienia konieczność wzięcia ze sobą nie tylko plecaka, ale na ogół także rozmaitych akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku na górskim szlaku. Jakiego rodzaju akcesoria są nam przydatne poza plecakiem? W jaki sposób kupować plecak?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.