Plaże
odpoczynek nad Bałtykim
Admin: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morza szum czy wędrówki po górach? Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem?

W trakcie ”słownych przygotowań” do rodzinnych wakacji nierzadko wyłania się dylemat: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To oczywiste, że zarówno pobyt nad morzem, jak i na Południu pozwoli na naładowanie akumulatorów, bo oba te rejony Polski są warte zobaczenia i kuszą malowniczymi zakątkami. Jednak musimy podjąć decyzję.
piasek na plaży
Admin: Public domain: Use pics for any purpose
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd opłaca się wyjechać w tym roku

Wakacje są okresem odpoczynku, w związku z tym znaczna większość osób stara się je możliwie jak najprecyzyjniej zaplanować. Oczywiście, można zdecydować się na spędzenie urlopu w Polsce, niemniej jest to dzisiaj mało popularna alternatywa, gdyż polskie lato bywa szczególnie kapryśne. O wiele większym zainteresowaniem cieszą się więc wyjazdy zagraniczne, zwłaszcza, że tego rodzaju wycieczki są istotnie bardzo tanie. Gdzie w takim razie można pojechać na wakacje? Jakie kurorty są przez Polaków często odwiedzane?
Morze, Bałtyk
Admin: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Darłowo - super miejsce na wakacyjny wypoczynek 2014

Darłowo to popularna miejscowość letniskowa, wielokrotnie wybierana na wypoczynek nad Bałtykiem. Leży u ujścia rzeki Wieprzy. Ma dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje wczasy może pomału rezerwować domki letniskowe. Darłowo czeka już bowiem na turystów.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Admin: Salon Nowojorski
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Jarosławiec -super pomysł na udane wakacje nad morzem Bałtyckim!

Jarosławiec to wieś rybacka i rekreacyjno – wypoczynkowa leżąca na Wybrzeżu Słowińskim i Przylądku Jarosławiec. Letnisko położone jest między dwoma popularnymi kurortami nadmorskimi: Darłowem i Ustką.
panorama
Admin: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cudowne miasto do spędzenia wakacji z naszymi pociechami

Gdy mamy zamiar wyjechać gdzieś z dziećmi szukamy, w miejscu do którego wyruszamy, jakiś atrakcji dla całej rodziny. Niestety często z jakimiś atrakcjami dla dzieci nie jest łatwo jak może się wydawać. Dlatego zanim gdzieś wyjedziemy rzeczywiście dobrze sprawdzić, co da się robić z dziećmi w miejscu, na które chcemy postawić wyjeżdżając na wypoczynek.
wakacje w Turcji
Admin: Leonela Jaramillo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Turcja - wspaniałe państwo na spędzenie wakacji.

O wakacjach w ciepłych krajach snuje marzenia prawie każdy. Wspaniale jest bowiem odstresować się od codzienności, dlaczego więc nie robić to daleko od domu, przykładowo w jakimś orientalnym miejscu. Bardzo popularnym wśród Polaków miejscem urlopu jest Turcja. Czemu jest ona tak lubiana? Wydawać by się mogło, że dzieje się tak dlatego, bo to miejsce ma jakiś fenomenalny czar. Zobaczyć spektakularne widoki to cudowne uczucie i szczęście.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.