Pracownicy
consulting
Na podstawie: http://www.4results.pl/

Consulting - lekiem na całe zło!

Jeśli zależy Ci na rozwoju firmy, niezależnie od tego czy jesteś jej właścicielem, czy pracujesz na kierowniczym stanowisku, czy może jesteś częścią zarządu - pomyśl o tym, jak łatwo go wspomóc. Warto zwrócić uwagę na takie możliwości jak consulting, coaching czy zarządzanie zmianą
nauka na szkoleniach
Admin: Les Roches International School of Hotel Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szkolenia BHP muszą być zgodne z przepisami

Najważniejszy cel każdego biznesu? Oczywiście chodzi tutaj o ciągłym zarabianiu kasy. Jednakże w żadnym przypadku właściciele firm nie powinni przeoczyć jednego: swoich podwładnych, stanu ich bezpieczeństwa.
dział kadr
Admin: woodleywonderworks
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody na efektywne działanie kadr w firmie

Jednym z trudniejszych obowiązków posiadacza przedsiębiorstwa jest angażowanie jak też zwalnianie ludzi. Ta pierwsza czynność jest względnie sympatyczna, chociaż może być stresująca, w końcu nie znamy człowieka który do nas przychodzi, a trzeba dokonać wyboru spośród kandydatów przyszłych pracowników. To zajęcie wymaga pełnej koncentracji i uwagi gdyż w trakcie tego procesu przyszli pracownicy uwydatniają jedynie swoje dobre strony.
Transport i logistyka
Admin: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju kwalifikacje musi posiadać kandydat na miejsce menadżera do spraw logistyki?

Czy wiesz, że do niedawna ani jedna szkoła wyższa nie miała specjalnego kierunku, który powinien uczyć fachowców do spraw koordynacji działań? Na tym etacie zatrudniano więc osoby o jak najbardziej zbliżonych kwalifikacjach oraz stosownym doświadczeniu.
outsourcing pracowników
Admin: QSC AG
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przykładowe zalety outsourcingu ludzi do pracy, w jakich przypadkach takie rozwiązanie się sprawdza.

Marzeniem większości pracujących jest umowa na czas nieokreślony z pełnym zusem, oczywiście w należytej wysokości. Lecz nadal jest wielu ludzi, którzy, które z jakiegoś powodu takiej umowy nie posiadają. Często wynikało to będzie ze specyfiki lokalnego rynku pracy, gdzie po prostu nie istnieją możliwości na to, aby zdobyć stałe zatrudnienie.
konferencja
Admin: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każda spółka powinna rozpocząć współpracę z fachowcami od promocji

Na świecie jest tak dużo różnych firm, które oferują wiele usług i artykułów, że trzeba się odpowiednio wyróżniać na tle pozostałych.
praca grupowa
Admin: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co zrobić, aby korzystnie wpłynąć na efektywność sprzedaży? Zajęcia, które uczą ciekawych metod sprzedaży

Aby zapewnić firmie prawidłowe funkcjonowanie warto postarać się o skuteczną motywację wszystkich pracowników. Na wydajność sprzedaży mają też wpływ systematyczne szkolenia dotyczące określonej oferty oraz sposobu obsługi klienta. Zapewniając pracownikom interesujące szkolenia możemy pomóc im w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych, co doskonale wpłynie na wynik całego zespołu.
ogłoszenia
Admin: Maciej Kasprzyk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak może przedstawiać się w praktyce prawidłowe zarządzanie ludźmi?

Od bardzo dawna wiadomo, że członkowie personelu nie powinni być traktowani przez swych szefów jak poddani czy bezmyślna tania siła robocza. Spółka to grupa wielu ludzi, którzy mają swe problemy oraz pragnienia.
wizerunek
Admin: trezy humanoiz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda doradztwo marketingowe oraz biznesowe dla przedsiębiorstw?

W obecnych czasach można spostrzec, iż prowadzenie prywatnej działalności nie redukuje się do podejmowania działań określonych w jakimś odcinku. Nawet gdy prowadzi się niedużą, jednoosobową firmę, trzeba sprawować piecze nad wieloma przeróżnymi zadaniami, ażeby móc odnieść sukces.
Urządzenia
Admin: Urbane Apartments
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zatrudnianie podwładnych emigrujących z Ukrainy

Pomimo takiego, że niektórym osobom ciężko jest odszukać pracę, ciągle istnieją te przedsiębiorstwa albo zakłady zatrudnienia, w których brakuje pracowników. Zdarza się również, iż bezrobotni nie pragną działać w niektórych zawodach lub unikają robienia niektórych rodzajów robót.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.