Rower
pogoda
Admin: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najciekawsze szlaki rowerowe na terenie naszego kraju

Nie da się ukryć, że w Polsce powstaje bardzo dużo tras rowerowych, które charakteryzują się malowniczym położeniem. Nie należy się dziwić, że cieszą się one popularnością wśród kolarzy, którzy chętnie decydują się na rowerowe wycieczki.
tuning
Admin: YuJeen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jednoślad to wyśmienita forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Sądzisz, żeby poczekać z zakupem roweru do wiosny? Nic bardziej mylnego! Właśnie teraz jest rewelacyjny moment na to, aby zafundować sobie po prawdzie perfekcyjny rower.
kwatery prywatne

W jaki sposób przygotować się do wyprawy rowerowej?

Przyszykowując się do eskapady rowerowej, krótszej lub dłuższej, powinno się wziąć pod uwagę parę ważnych obrębów. Pewnym z nich jest naturalnie bicykl. Sprawdzenie stanu technicznego przed jakimkolwiek wyjazdem jest nieodzowne – przed wszystkim chcemy bezpiecznie dojechać do celu (jak też rzecz jasna powrócić), pozwoli nam ustrzec się nieprzyjemnych niespodzianek.
rolki
Admin: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do regularnego uprawiania sportów. Przydatne rady dla zapracowanych rodziców

Doskonale znane powiedzenia przypominają, że trzeba od najmłodszych lat uczyć najmłodszych dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i szeregu innych. Specjaliści podzielają tę opinię, stąd już od dzisiaj warto zachęcać i sześciolatków, i nastolatków do uprawiania sportów.
Odzież sportowa
Admin: Adidas
Na podstawie: Adidas

Słynne formy sportu i rekreacji w dzisiejszych czasach.

Sport i aktywność fizyczna niesie za sobą niezmiernie wiele różnorodnych plusów. Nie tylko znakomicie wpływa na naszą kondycję, sylwetkę czy zdrowie, ale też pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie.
dbanie o sylwetkę
Admin: Giuseppe Milo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do triathlonu? Najbardziej istotne to dobrać odpowiedni plan treningowy

Wiosna już bardzo blisko, rozpoczyna się sezon, zatem nadszedł okres na planowanie odpowiedniego treningu. Co powiecie, ażeby w tym roku zrobić coś ambitniejszego, na przykład plan treningowy triathlon? Taki trening trzeba zestawić pod konkretne starty. Musisz o wszystkim dokładnie pamiętać, ponieważ preparowanie się do takiego biegu to po prawdzie konkretna kwestia, której musimy się kurczowo trzymać od początku do końca.
sport
Admin: Materiały prasowe
Na podstawie: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i zacznij ćwiczenia już teraz

Dużo opowiada się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o własną sylwetkę, o swoją kondycję. Jeśli pragniemy sporo żyć i do końca działać z pewnością sprawnie, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też właściwie się odżywiać. A ponieważ coraz więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy coraz prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.